Elektrické auto Nissan Leaf v novém iPhone 4

Jan Horčík - 08 Červen 2010

Apple skrze svého šéfa Steva Jobse aktuálně na konferenci WWDC představil iPhone 4. Jde už o čtvrtou generaci populárního mobilního telefonu. Mezi hlavní novinky patří reklamní systém iAd, kde bude hrát důležitou roli Nissan a jeho elektromobil Leaf. Apple iPhone 4

iAd je unikátní reklamní systém pro mobilní telefony, které umožní vývojářům aplikací pro iPhone, iPad nebo iPod Touch zvýšit své příjmy. Apple se podařilo dohodnout už několik významných zájemců o reklamu a mezi ně patří také Nissan.

Je jasné, že právě mezi majiteli nejnovějších technologických hraček od Apple se skrývá povážlivá část potenciálních zájemců o elektrický Leaf. Spolupráce Apple - Nissan je v tomto případě ukázkovým příkladem toho, jak mohou dvě technologické, přesto vzdálené firmy, vzájemně významně podpořit své produkty.

Reklamy v systému iAd pro iPhone jsou velmi zábavné a interaktivní, přitom ale neotravují. Elektromobil Leaf představuje výrazný technologický skok kupředu v oblasti automobilismu. Vzájemná podpora obou těchto dvou světů představuje jednoznačnou výhru pro obě "business" strany.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nevim, radeji bych mel v iPhonu dalkove ovladani Chevyho Volta nez reklamu na Nissaniho Leafa :o)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?