Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF letos bude jezdit v elektřině, díky značce Škoda!

redakce - 12 Květen 2021

Škoda Auto je oficiálním hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji IIHF již 29. rok po sobě.Škoda Auto poskytuje organizátorům turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park 45 elektromobilů Eniyaq iV.

Škoda Auto poskytuje organizátorům turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park 45 elektromobilů Eniyaq iV.
foto: Škoda

Na 84. mistrovství světa v ledním hokeji, které IIHF (International Ice Hockey Federation Mezinárodní federace ledního hokeje) pořádá v lotyšské Rize, vystupuje společnost Škoda Auto tradičně v roli oficiálního hlavního sponzora turnaje.

Škoda Auto podporuje Mistrovství světa v ledním hokeji (IIHF) jako oficiální hlavní sponzor již 29. rok po sobě. Značka díky tomu drží světový rekord v nejdelší hlavní sponzorské podpoře v historii sportovních mistrovství světa.

Automobilka poskytuje organizátorům turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park 45 vozů Škoda Enyaq iV. Český výrobce automobilů je také exkluzivním partnerem aplikace 2021 IIHF App a Fanboardu.

Aplikace 2021 IIHF App nabídne fanouškům ledního hokeje fascinující příběhy a užitečné statistiky. Live ticker s notifikacemi o právě vstřelených gólech dává fanouškům šanci zúčastnit se akce v reálném čase, i když tam letos nemohou být osobně.

Uživatelé mohou také zkoušet předpovědět výsledky zápasů a svůj odhad sdílet s přáteli. Aplikace je k dispozici pro zařízení Android a iOS v několika jazycích.

Fanboard je kartonové publikum s tvářemi pravých fanoušků. Vzhledem k tomu, že diváci kvůli pandemii koronaviru nemohou sledovat utkání naživo v aréně, nabízí Škoda Auto nadšencům možnost umístit na tribunu figuru s jejich fotografií. Toto řešení poskytne až 15 000 fanouškům možnost podpořit svůj oblíbený tým v aréně.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele honza.t

Od 13. 5. dostupný v showroomech
https://www.skoda-auto.cz/modely/enyaq/enyaq-iv

Enyaq nikdo nekupuje, tak je rozdávají.

---

Citigoe se nedočkal, taxem koupil ZOE.

Obrázek uživatele Cipísek D

no to bylo taky dost, prděli jim karcinogeny na led když to tam naváželi :))

---

VOLTSWAGEN AMERYKA / TEZLATREJTRS BTC https://youtu.be/TUwdQycOqrg?t=86 MLASK compáni MSTR+PYPL+TSLA youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :)) ČEŽTINA 5.0 jedině ;) PODPORUJEME KOREJCE, NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) QuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets

Obrázek uživatele Kuk

Ha ha ha. Milovnící dehtu maj novou motivaci.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol