Mazda nabízí elektromobil MX-30 jako náhradní vozidlo zdarma

Zákazníci v autorizovaných servisech Mazda mají nyní možnost zápůjčky elektrické Mazdy MX-30 na dobu provedení pravidelné servisní prohlídky nebo během montáže originálního příslušenství do jejich vozu zcela zdarma.

Elektromobil Mazda MX-30 nabízí baterii 35,5 kWh (32 kWh využitelných) pro reálný dojezd kolem 200 km. Základní cena elektromobilu Mazda MX-30 ve verzi GT v Česku začíná na 854 900 Kč.

Zákazníci, kteří přijedou do konce března 2021 na pravidelnou servisní prohlídku vozu Mazda nebo z důvodu montáže originálního příslušenství k autorizovaným prodejcům nebo servisům značky, mohou dostat jako náhradní vozidlo elektromobil Mazda MX-30, a to zcela zdarma.

Auto dostane zákazník po maximální dezinfekci, u některých dealerů včetně dezinfekce ozonem, a plně nabité. Není tak nutné hledat alternativní dopravu domů. MX-30, ideální příměstský elektromobil, je jako dělaná pro překlenutí doby servisu.

Dodržování servisních intervalů a pravidelná návštěva autorizovaného servisu z důvodu provedení servisní prohlídky by podle Mazdy měly být pro majitele vozu rutinou.

I po ukončení záruční doby vozu totiž znamená servisní prohlídka pomyslné „očkování“, preventivní péči o vůz, která se rozhodně vyplatí. Pravidelný servis zapsaný do elektronické servisní knížky zvyšuje cenu vozu při jeho následném prodeji.

Navíc se při provedení předepsané, řádné prohlídky vozu zdarma prodlužuje až po dobu deseti let asistenční služba Mazda Europe Service.

tisková zpráva

Čtyři komentáře u “Mazda nabízí elektromobil MX-30 jako náhradní vozidlo zdarma”

Napsat komentář