Londýnští stěhováci jezdí hybridním kamionem

redakce - 27 Duben 2020

Společnost Matthew James Global Relocations, která je britským specialistou na mezinárodní stěhování, rozšířila svou flotilu o první hybridní stěhovací vůz Scania.Hybridní nákladní vozidlo, jež bude využíváno zejména v oblasti Velkého Londýna, nabízí tichý, čistý a hospodárný provoz.

Hybridní nákladní vozidlo, jež bude využíváno zejména v oblasti Velkého Londýna, nabízí tichý, čistý a hospodárný provoz.
foto: Scania

Hybridní nákladní auto bylo navrženo s ohledem na zranitelné účastníky silničního provozu a vyrobeno podle specifikací, které mu v rámci programu Direct Vision Scheme vládního orgánu Transport for London umožnily dosáhnout hodnocení v podobě tří hvězdiček.

NEPŘEHLÉDNĚTE

„Kromě nízkého hluku a nízkých emisí je tato Scania velmi hospodárnou alternativou vhodnou pro použití v Londýně, kde naše vozidla z důvodu vysoké hustoty provozu často dlouhou dobu stojí,“ říká Matthew De-Machen, generální ředitel společnosti Matthew James Global Relocations.

Vozidlo Scania P 320 6×2 disponuje zadní řízenou nápravou zajišťující maximální manévrovatelnost. Devítilitrový spalovací motor s výkonem 240 koní je u tohoto hybridního nákladního vozidla doplněn elektromotorem o výkonu 132 koní.

V čistě elektrickém režimu nabízí nákladní vozidlo dojezd 10 km na rovných silnicích při zatížení 15 tun. Je proto ideální pro mimořádně tichý provoz v centrech měst.

Společnost Matthew James Global Relocations založená v roce 1996 provozuje flotilu 35 vozidel a podílí se na zajišťování mezinárodního stěhování, skladování, balení a dopravy včetně lodní či letecké nákladní dopravy. Společnost rovněž vlastní tři depa ve Španělsku.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?