Elektromobil Rimac Nevera se objeví ve videohře PUBG: New State

Běžným smrtelníkům nedostupným elektromobilem Rimac Nevera dostanou možnost se svézt alespoň hráči hry PUBG: New State. foto: Krafton
Běžným smrtelníkům nedostupným elektromobilem Rimac Nevera dostanou možnost se svézt alespoň hráči hry PUBG: New State. foto: Krafton

Chorvatský Rimac a herní vydavatelství Krafton se dohodli na spolupráci. Elektromobil Rimac Nevera se objeví v nové hře PUBG: New State.

Rimac Nevera je ultimátní elektrický sporťák s cenovkou, která vám vyrazí dech. Začínat má na dvou milionech euro, tedy asi 50 milionech korun. Maximálku má Nevera na 415 km/h! Elektřinu dodává 120kWh baterie. Nová spolupráce znamená pro značku Rimac po nedávném spojení s Bugatti další posun do všeobecného povědomí.

PUBG: New State je nové pokračování oblíbené zběsilé akční hry pro mobilní platformy Android a iOS. Díky spolupráci firem Krafton a Rimac se hráči mohou těšit na rychlost a výkon plně elektrického hyperauta při testovací jízdě po mapě Troi.

Elektromobil Rimac Nevera je určen čistě pro světové ultra-boháče. foto: Rimac Automobili

Bude představena časově omezená bedna Rimac, která bude obsahovat různé exkluzivní herní předměty, jako je Rimac Nevera v pěti barevných variantách, včetně modré Nevera, šedé Gunpowder, zářivé Prism, červené Sunburst a zlaté Luminous.

zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář