Autosalon Frankfurt 2015: Toyota ukáže nový Prius

Jan Horčík - 08 Září 2015

Na blížícím se autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem budou stánku společnosti Toyota dominovat dvě hlavní témata. Prvním bude expanze hybridní technologie - ukáže se zde čtvrtá generace hybridu Prius. auto nová Toyota RAV4 Hybrid

Hybridní expanzi automobilky Toyota budou na autosalonu ve Frankfurtu prezentovat nové modely: Toyota Prius 4. generace (světová premiéra) a hybridní RAV4 (evropská premiéra). Předpremiéra nového Priusu se přitom uskuteční dnes, 8. září, v Las Vegas.

Druhým tématem bude rozšíření prvků aktivní bezpečnosti v rámci technologie Toyota Safety Sense. Hlavním lákadlem prezentace značky Toyota na autosalonu bude však bezesporu čtvrtá generace Priusu.

Nový Prius zde bude mít světovou premiéru. Evropskou premiéru si zde odbude také nová RAV4 Hybrid a v neposlední řadě na stánku japonské automobilky bude k vidění druhá generace konceptu Toyota C-HR, což je hybridní crossover.

Značka Toyota dále kromě hybridní technologie rozvíjí také prvky aktivní bezpečnosti. Svoji technologii Toyota Safety Sense na autosalonu představí s vylepšeními. Stávající technologie1 bude nově doplněna o systém rozpoznávání chodců a o adaptivní tempomat (ACC).

tisková zptáva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele honYa

Tak jsem vygooglil první fotky z Las Vegas...pokud byste mě hledali, velebnosti, šel jsem blejt...

Je to jako druhá generace - zepředu žába, zadek to (snad) zachraňuje...

Toyoto, rozhodla ses po čistě bateriových EV potopit i hybridy???

---

honYa

A co teprve interiér...

Obrázek uživatele sy35

Dnes ráno v šest hodin našeho času: http://livestream.com/Toyota/2016Prius

---

Toyota Prius II

RAV4 hybrid ma 2,5litrovy motor Lexusu.
Tento motor je uplna pecka pre kazdeho kto nema garaz, resp. inu možnost dobijania doma.

Kto tu možnost ma, tak bay bay Toyota.

---

verim, že sa raz odveziem krížom cez Slovensko po dialnici a na jedno nabitie Elektromobilu :)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů Circontrol