VIDEO: nová reklama na elektromobil BMW i3

Jan Horčík - 06 Srpen 2014

Po skvělé fanouškovské reklamě na elektromobil Tesla Model S tu máme další, tentokrát profesionální dílko. Od začátku týdne běží v Německu televizní reklama na elektrické auto BMW i3.auto elektromobil BMW i3 nová reklama auto roku v Británii

Elektromobil BMW i3 se stal autem roku v Británii. Podívejte se na novou televizní reklamu.
foto: BMW

Hlavní poselství nové televizní reklamy na elektromobil BMW i3 zní: "Tichá revoluce". Reklama není v ničem zvlášť výjimečná ani vynalézavá, ale dobře ilustruje dvě hlavní výhody elektromobilů: tichý chod a nulové emise.

Elektromobil BMW i3 se úspěšně prodává i Evropě. Čas od času je možné jej zahlédnout dokonce i na českých silnicích.

BMW
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele honza.t

Že by přišla změna ve vnímání značky BMW . V Británii dělali průzkum která značka je vnímána jako oblíbený automobil pirátu silnic .
1. BMW 2.Toyota

Obrázek uživatele Jolinar

a kdy uvidime nejakou fanouskovskou reklamu na BMW i3? :-)
Tech komercnich uz tu bylo...

Obrázek uživatele Radovan

Asi nedočkáme. Spousta lidí je názoru, že se na to auto z boku nedá koukat. Už jsem slyšel, že BMW tím vlastně adoptovalo Škodu Roomster. Ovšem i o buldokovi leckdo řekne že je tak hnusnej, až je krásnej. Záleží na vkusu každého soudruha, jak zní hláška ze známého filmu, že jo?

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Nechápu, mě se osobně i3-ka hodně líbí. Naproti tomu třeba leaf je vyloženě hnusný auto, jen co se ale designu z vnějšku týka, jinak když jsem seděl uvnitř, tak to bylo dobrý.

BMW na rozdíl od jiných dělá normální auta, né žádné hnusné designové výstřelky.

Je to takový facelift BMW E1. viz fotogalerie https://www.google.cz/search?q=bmw+e1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=YkHjU53_DKLG7AbRx4DQAQ&ved=0CCsQsAQ&biw=1829&bih=1031
Jsou tam I fotky I3 a kdyz je date velde sebe, tak je to podobné, takže nic extra nového jen spousta nových věcí uvnitř.

Obrázek uživatele Radovan

Přesně, jak říká hláška z filmu, záleží na vkusu. Mně se i3 nelíbí z boku, jinak chvalitebně. Nissan Leaf je celý jiný, ale co je to proti Nissanu Juke, jen čajíček. Spíše mi u Leafu vadí nevyužití půdorysu. Velký prostor, který auto zabere, je uvnitř v kabině i zavazadlovém prostoru velmi malý, směrem nahoru se dále ze všech 4 stran zužuje a zmenšuje. Názor kolegy - ta záď vypadá jak ženská v podřepu s vystrčeným koňským zadkem. U Iona se dotyční dělí na 2 tábory - jedni ho považují za elektrickou hrůzu, do níž by nevlezli ani za milion (ve smyslu musí tak hrozně vypadat, aby na sebe upozornil, že je to elektromobil), druzí za miloučké vajíčko s raketovým odpichem (přechod z prvního tábora do druhého nastává obvykle po zkušební jízdě, kdy tu hrůzu mohou sami řídit). Zajímavé je, že pokud nemá Ion onen reklamní čezácký celoplošný polep z bílé přecházející do zelené se symboly baterek (který se mi líbí a nechal jsem ho tam), tak si Iona či C-Zera v běžném provozu skoro nikdo nevšimne. Prostě jen další malé městské auto.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Naprostý souhlas.
V iONu jsem taky jel. A zdá semi to u vnitř hrozně malé a stísněné. Ale co čekat od malého auta, že? Prostě je to klasicky malý japonec :-)


Sleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto LiveNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?