Škoda Auto generálním partnerem esport hokejové ligy Enyaq

redakce - 18 Prosinec 2020

Škoda Auto rozšiřuje své partnerství s ledním hokejem také na poli elektronického sportu.Nový ročník esportové hokejové soutěže nese název Enyaq hokejová liga. Hráči vítězného týmu se mohou těšit mimo jiné na zápůjčky elektromobilů Škoda Enyaq a další  hodnotné výhry.

Nový ročník esportové hokejové soutěže nese název Enyaq hokejová liga. Hráči vítězného týmu se mohou těšit mimo jiné na zápůjčky elektromobilů Škoda Enyaq a další hodnotné výhry.
foto: Škoda

Dlouholeté spojení značky Škoda s ledním hokejem vstupuje i do nové digitální éry. K rekordnímu partnerství se světovým šampionátem IIHF v ledním hokeji, jehož výjimečnost potvrzuje zápis v Guinnessově knize rekordů, podpory České hokejové reprezentace a partnerství v rámci nejvyšší české hokejové soutěže ČR, vstupuje nyní Škoda Auto na domácím trhu v ČR také na pole elektronického sportu - esportu.

Pro ročník 2020/2021 se Škoda stává generálním partnerem esport hokejové ligy. Prestižní soutěž se všemi zapojenými týmy hokejové Tipsport extraligy, se tak bude pyšnit oficiálním názvem ENYAQ hokejová liga.

Oblast esport je celosvětový fenomén, který poutá pozornost milionů hráček a hráčů po celém světě, a také v České republice si v posledních letech buduje pevnou fanouškovskou základnu.

Značka Škoda do světa esportu vstupuje v roli generálního partnera jediného oficiálního a nejprestižnějšího turnaje v herní hokejové simulaci na území České republiky.

„Pro společnost Škoda Auto je sport jedním z klíčových marketingových témat, dlouhodobě jsme partnerem mnoha asociací, nejprestižnějších profesionálních soutěží, ale akcí podporujících sportování široké veřejnosti. Gradující fenomén esportu již nějakou dobu pozorně sledujeme a vidíme velký potenciál sblížit svět moderních technologií a tradičního sportu. Spolupráce s projektem, který je špičkou na poli elektronického sportu a zároveň oslovuje mladé fanoušky ledního hokeje, je pro nás ideální variantou,“ uzavírá Petr Janeba, vedoucí marketingu Škoda Auto Česká Republika.

ENYAQ hokejová liga představuje první šampionát po nedávném vydání herní novinky NHL 21 v České republice, kterou je i nadále možné spustit na herní konzoli PlayStation 4. Unikátní je zapojení kompletního pole extraligových celků, kdy barvy každého z extraligových klubů, nejvyšší hokejové soutěže, budou v samotném turnaji háji tři gameři.

Úvodní draft klubů proběhl již 2. prosince, v rámci něho kluby Tipsport extraligy po vzoru zámořských výběrů talentů ukázali, na esportové hráče, kteří budou v následujících týdnech oblékat jejich dresy. Již včera, tzn. ve středu, 16. prosince 2020, se rozběhla základní část soutěže s celkem 13 koly. Napínaný vrchol pak obstará play-off, které proběhne v únoru a březnu roku 2021.

Fanoušci nebudou ochuzeni o 2 streamované zápasy z každého kola, které je možné sledovat mj. na platformě Twitch. Veškeré novinky, výsledky a další zajímavosti mohou fanoušci sledovat na oficiálním webu EHL nebo na oficiálních profilech turnaje na sociálních sítích.

Atraktivitu esportového turnaje ENYAQ hokejové ligy podtrhuje štědrá dotace v podobě výher. Pro každého ze tří hráčů vítězného týmu je připraveno zapůjčení elektromobilu ŠKODA ENYAQ na čtyři měsíce, zisk herní konzole PlayStation 5 a týmová vítězná prémie ve výši 80 000 Kč.

Celkově se tak týmy utkají o finanční odměny ve výši 150 000 Kč, přičemž šek ve výši 10 000 Kč bude připraven také na podporu mládežnického hokeje pro vítězný tým v rámci extraligy ledního hokeje.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Škoda auto bude platit pokutu za emisní limity pro tento rok. Protože prý kvůli covid se opozdila s dodávou hybridů a elektra.
Dobře jim tak. Kdyby vyrobili tolik citigo o kolik byl zájem, tak se jim to nemuselo stát :)

---

30 tis km elektricky od roku 2018

Cely VW koncern bude platit. Ale domnivam se, ze Diess s Muskem udelali nejaky deal. S 500.000 EV se za kompenzovat hodne smradochu a urcite to bude levnejsi nez pokuta.

Je to možné, ale tohle kupčení bych přesně zakázal. Nastavil bych fyzikálně možné, ale tvrdé limity a zakázat tohle...tyhle limity fyzikálních nesmyslů vedou k tomu, že se přelejou šikovně peníze poplácaj se všichni po ramenou a jede se dál

---

Přesně. Spíše daňové úlevy těm, co budou pod limit.
Ale zároveň bych ty limity zrušil u značek co produkují minimum aut. Protože řada pěkných vozů kvůli emisím zanikne. Přitom to nidky nejsou daily car. Protože řada sportovních značek s tím má problém a přitom jejich auta se podílejí na emisích tak málo, že to nestojí za řeč.
A přitom je strašná škoda, aby takové krásné auta zanikly.

---

30 tis km elektricky od roku 2018

To je jaky byste rikal, ze na zname osobnosti se zakon nevztahuje. Prece nejaky herec, zpevak nebo politik nepatri do vezeni, kdyz dokaze oblbnout tolik lidi a oni ho zboznuji.

Takže elektromobily hezky platit dálniční známku atd...úplně stejný princip výjimky, co je o řádek výše

---
Obrázek uživatele ozana

Dálníční známka není trest za něco.

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Je to úleva ze systému stejně jako to výše.

---
Obrázek uživatele runner42

To dává smysl.

Elektromobily a virtuální sport jsou společnou volbou lidí ve skoro vegetativním stavu.

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan podporující referendum o setrvání v EU.

Obrázek uživatele Kuk

Jo tvůj mozek už je ve vegetativním stavu dlouho.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů Circontrol