Renaultu pomůže s digitalizací Google

redakce - 14 Srpen 2020

Renault at Google Cloud se spojili, aby urychlili digitalizaci výrobních závodů a logistického řetezce výrobce.Znalosti a dovednosti skupiny Renault ve výrobě automobilů, spojené s odborností Google Cloud v machine learning a umělé inteligenci, podpoří vytváření nových průmyslových řešení.

Znalosti a dovednosti skupiny Renault ve výrobě automobilů, spojené s odborností Google Cloud v machine learning a umělé inteligenci, podpoří vytváření nových průmyslových řešení. Obě společnosti plánují spuštění vzdělávacího programu za účelem rozvoje schopností pracovníků skupiny Renault v digitalizaci.
foto: Renault

Skupina Renault a Google Cloud založili nové partnerství za účelem sdílení průmyslových a technologických zkušeností, s cílem urychlit digitalizaci průmyslové struktury skupiny Renault a rozvoj průmyslu 4.0.

Digitalizace výrobních závodů a vznik nových průmyslových řešení

Skupina Renault, uznávaný činitel průmyslu 4.0, vyvíjí od r. 2016 svou vlastní digitální platformu, aby propojil a spojil průmyslová data 22 výrobních areálů skupiny ve světě (představujících 76 % výroby vozidel) a více než 2 500 strojů.

Účelem tohoto nového partnerství s Google Cloud je kromě jiného optimalizace této platformy správy průmyslových dat, která jsou vlastnictvím skupiny Renault.

Řešení Google Cloud a jeho zkušenosti se smart analytics, s machine learning (ML) a s umělou inteligencí (AI) umožní skupině Renault zejména zvýšit účinnost jejího zásobovacího řetězce a výroby, kvalitu výrobků, a snížit environmentální dopady pomocí úspor energie.

Tato spolupráce navíc podpoří vznik a rozvoj nových řešení, z nichž by mohl celý automobilový sektor dlouhodobě těžit.

Rozvoj digitálních schopností

Vzdělávání pracovníků je rovněž hlavním prvkem tohoto nového partnerství. Skupina Renault a Google Cloud proto plánují realizaci jedinečného a vývojového programu za účelem zdokonalení schopností inženýrských týmů v oblasti procesů, výroby a informatiky skupiny Renault díky seancím coworkingu, vzdělávání a zdokonalování s týmem Google.

Cílem tohoto programu je zdokonalit hospodaření s daty uvnitř skupiny Renault, které dnes představuje hlavní prvek každodenního profesního života, jak na úrovni operativních, tak rozhodovacích procesů.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

čo rozumieť pod digitalizáciou?
roz-členenie/článkovanie
dostanú digitálky
dokumenty budú iba v mraku/mraky/prístupné iba pre pripojených
koho ducha v seancích vyvolávajú, používajú stolík, alebo majú od gúglu novú metódu

Tak Google je těžká váha, to by měla Tesla zpozornět.

Obrázek uživatele ozana

Ha, ha, ha. Školení udělá z inženýrů Renaultu špičkové pracovníky?

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol