Peugeot představil elektrokolo HYbrid Bike AE21

redakce - 10 Červenec 2013

HYbrid Bike AE21 značky Peugeot, odhalený ve světové premiéře 6. července na pařížském salonu « Who’s Next », je kompaktní elektrokolo určené pro ty, kteří hledají originalitu. V souladu s myšlenkou Who’s Next nabízí PEUGEOT Cycles také inovativní městské zážitky.auto elektrokolo Peugeot HYbrid Bike AE21

Elektrické kolo Peugeot HYbrid Bike AE21
foto: Peugeot

Svůj HYbrid bike AE21 svěřuje Peugeot redaktorovi a módnímu fejetonistovi Marc Beaugé, který tímto originálním způsobem objevuje stylová místa v Evropě.

Exkluzivním představením nového kola s elektrickým pohonem na výstavě Who’s Next PEUGEOT Cycles potvrdil své smělé pojetí městské mobility i designu. Model AE21, poslední přírůstek řady městských kol ALLURE, symbolizuje modernost značky Peugeot a její schopnost inovace základního způsobu mobility – jízdy na kole.

AE21 osloví zákazníky svým stylem: je to chytrý městský prostředek, velmi obratný, kompaktní a praktický, spojující jednoduchost používání a elegantní vzhled.

S elektrickým motorem zabudovaným na předním kole se AE21 perfektně hodí pro čistý pohyb v městském provozu: bez námahy a bez hluku. Je napájený kompaktní lithium-iontovou baterií s technologií « Plug-In » dokonale integrovanou v rámu kola. Baterie je vyjímatelná a dobíjet se může odděleně nebo přímo na kole.

Rám Clever Case je z hliníku, který je mimořádně odolným materiálem, a kromě baterie je na rám možné připevnit brašnu na notebook a kvalitní skládací bezpečnostní zámek ABUS Bordo, kterým majitel při každodenním používání kolo spolehlivě zabezpečí.

Notebook a dokumenty umístěné na rámu jsou při šlapání přirozeně chráněné proti odcizení a přitom nenarušují rovnováhu kola, které se při řízení chová dynamicky.

Díky sklopným pedálům a skládací středové konstrukci je AE21 velmi kompaktní, dobře se s ním manipuluje a snadno se skladuje i v bytě.

Barevná kombinace matné černé a třpytivé bílé barvy je velmi elegantní a hodí se ke každému stylu. Celek decentně oživuje oranžový barevný motiv řady Allure. Exkluzivní čalounění zahrnuje sedlo, rukojeti a speciální brašnu vytvořenou exkluzivně pro model AE21.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nic proti, ale to kolo vypadá stejně hrozně jako jejich auta :D

Obrázek uživatele honza.t

Peugeot,
La Fashion Wheel by Peugeot Cycles | In Paris with Marc Beaugé
http://www.youtube.com/watch?v=NYgMi2Sdhp4


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?