Peugeot představil elektrokolo HYbrid Bike AE21

redakce - 10 Červenec 2013

HYbrid Bike AE21 značky Peugeot, odhalený ve světové premiéře 6. července na pařížském salonu « Who’s Next », je kompaktní elektrokolo určené pro ty, kteří hledají originalitu. V souladu s myšlenkou Who’s Next nabízí PEUGEOT Cycles také inovativní městské zážitky.auto elektrokolo Peugeot HYbrid Bike AE21

Elektrické kolo Peugeot HYbrid Bike AE21
foto: Peugeot

Svůj HYbrid bike AE21 svěřuje Peugeot redaktorovi a módnímu fejetonistovi Marc Beaugé, který tímto originálním způsobem objevuje stylová místa v Evropě.

Exkluzivním představením nového kola s elektrickým pohonem na výstavě Who’s Next PEUGEOT Cycles potvrdil své smělé pojetí městské mobility i designu. Model AE21, poslední přírůstek řady městských kol ALLURE, symbolizuje modernost značky Peugeot a její schopnost inovace základního způsobu mobility – jízdy na kole.

AE21 osloví zákazníky svým stylem: je to chytrý městský prostředek, velmi obratný, kompaktní a praktický, spojující jednoduchost používání a elegantní vzhled.

S elektrickým motorem zabudovaným na předním kole se AE21 perfektně hodí pro čistý pohyb v městském provozu: bez námahy a bez hluku. Je napájený kompaktní lithium-iontovou baterií s technologií « Plug-In » dokonale integrovanou v rámu kola. Baterie je vyjímatelná a dobíjet se může odděleně nebo přímo na kole.

Rám Clever Case je z hliníku, který je mimořádně odolným materiálem, a kromě baterie je na rám možné připevnit brašnu na notebook a kvalitní skládací bezpečnostní zámek ABUS Bordo, kterým majitel při každodenním používání kolo spolehlivě zabezpečí.

Notebook a dokumenty umístěné na rámu jsou při šlapání přirozeně chráněné proti odcizení a přitom nenarušují rovnováhu kola, které se při řízení chová dynamicky.

Díky sklopným pedálům a skládací středové konstrukci je AE21 velmi kompaktní, dobře se s ním manipuluje a snadno se skladuje i v bytě.

Barevná kombinace matné černé a třpytivé bílé barvy je velmi elegantní a hodí se ke každému stylu. Celek decentně oživuje oranžový barevný motiv řady Allure. Exkluzivní čalounění zahrnuje sedlo, rukojeti a speciální brašnu vytvořenou exkluzivně pro model AE21.

tisková zpráva
 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nic proti, ale to kolo vypadá stejně hrozně jako jejich auta :D

Obrázek uživatele honza.t

Peugeot,
La Fashion Wheel by Peugeot Cycles | In Paris with Marc Beaugé
http://www.youtube.com/watch?v=NYgMi2Sdhp4

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% online