Výstava Pedal Project - kultura jízdy na kole

Jan Horčík - 21 Září 2010

Přehazovačky už zase nefrčí! Od 90. let se v prostředí velkých metropolí díky všudypřítomným messengerům rozvíjí tzv. "fixed gear" kultura. Neboli obliba bez přehazovačky. Jsou jednoduchá, krásná, lehká a rychlá. A levná. Pedal Project je výstava představující tuto kulturu v českém prostředí. Koná se dnes od 19.00 v 66 Gallery, Konviktská 30 v .   
jízdní kola - Pedal Project - Fixed Gear

Na výstavě mají návštěvníci jedinečnou možnost poznat kuturu fixed gear v celé její šíři. K vidění budou kompletní kola ovlivněná různými světovými styly postavená např. na dráhových rámech Favorit, ikony oboru Cinneli, Leader nebo šperk české stavby, rámový set Štěrba. Dále jsou vystaveny legendární cyklistické komponenty jako je Brooks, Sugino, Aerospoke a mnohé další. Kromě toho můžete vidět cyklistické módní doplňky, knihy, časopisy nebo i videa.

Výstavou se tak představuje nejenom skupina Pedal Project, která se zabývá komplexní prezentací a rozvíjením tohoto stylu v , ale především poprvé u nás kultura fixed gear v celé své komplexnosti a kráse. Více na Facebooku.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

To je dobré tak akurát na rovinu. Ale riešenie je poruke - prehadzovačka vo vnútri náboja zadného kolesa. Je to veľmi robustné, odolné voči prachu a vode.
Osobne som spústu takýchto bicyklov videl v Dánsku.
Dokonca tam mali špeciálne rikše na prepravu paliet do predajní. Všetko to ale malo tento typ prehadzovačky.


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-station