Tým Honda F1 Racing jde do zelené

Jan Horčík - 15 Březen 2007

Honda F1 Racing

Tým Honda F1 Racing nedávno oznámil novou zásadní iniciativu pro sezónu 2007 Formule 1. Ve snaze zvýšit povědomí o problémech životního prostředí, jimž planeta čelí, bude na voze RA107 F1 místo reklam a log sponzorů, která pokrývají všechny ostatní vozy F1 a dominují jim celá desetiletí, pouze velký obraz Země.

Prostřednictvím webových stránek www.myearthdream.com bude mít každý zájemce, který se zaváže změnit životní styl s cílem zlepšit životní prostředí a poskytnout dar ekologické dobročinné organizaci, možnost na tomto voze vidět své jméno.

V rámci koncepce „náš vůz je váš vůz“ bude každé jméno tvořit malý individuální pixel, který napomůže vytvořit obraz planety Země na voze. Jakmile závazek učiníte, bude každé jméno uvedeno na těchto webových stránkách nebo bude viditelné mikroskopem na voze.

Tým Honda Racing F1 bude pracovat v těsné součinnosti se světovými ekologickými dobročinnými organizacemi na rozvoji existujícího ekologického étosu společnosti Honda v rámci nejpopulárnějšího automobilového sportu na světě.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.