Nissan Leaf je nyní dostupnější než kdy dřív!

redakce - 27 Říjen 2015

Díky nabídce referenčních vozů Nissan Leaf se slevou 150 000 Kč a dalšími příjemnými bonusy se můžete velmi snadno zařadit do klubu elektromobilistů. Pozor, nabídka je omezená!auto elektromobil Nissan Leaf prodej

Elektromobil Nissan Leaf lze nyní koupit levněji než kdy dřív
foto: Trend Park

Společnost Trendpark, která provozuje největší půjčovnu elektromobilů v Česku a operativní leasing, nyní omlazuje svou flotilu a odprodává 15 elektromobilů Nissan Leaf. Auta pocházejí z krátkodobého operativního leasingu, jsou téměř nová, s malými nájezdy, samozřejmě v tovární záruce a ihned k odběru.

Aktuální nabídka je dost výjimečná. Vracející se vozidla z operativního leasingu totiž Trendpark odprodává po více kusech většinou autoprodejcům a nenabízí je jednotlivcům.

“Udělali jsme tuto výjimku jednak proto, abychom potěšili zájemce o zánovní elektroauta v Česku, která prakticky nelze sehnat, a také proto, abychom na našich silnicích viděli jezdit zase o pár elektromobilů více. Každý se počítá,” uvedl Milan Hasala, majitel společnosti.

Vozidla k dispozici jsou v následující kondici a konfiguraci:

počet vozů skladem: 15
barva: bílá perleť
první registrace: od 3/2015
nájezd (dle konkrétního vozu): cca 20 000 km
výkon elektromotoru: 109 PS (80 kW)
příplatková palubní nabíječka: 6,6 kW
standardní nabíjení (400V/32A): 4 hodiny
rychlonabíjení: 30 minut
tovární záruka: ANO (5 let, 150 000 km)
odpočet DPH: ANO
ceníková cena nového vozu: 780 400 Kč
sleva: 151 400 Kč

CENA (vč. DPH): 629 000 Kč

Výbava VISIA včetně příplatků:

- klimatizace, autorádio
- navigační systém Nissan Connect s Bluetooth a USB, 5,8 palcový dotykový displej, barvená kamera pro snímání dění za vozem
- 6,6 kW palubní nabíječka umožňující standardní nabití za polovinu času (4 hodiny)
- Sada Style - litá 16’’ kola, tónovaná skla

BONUSY:

- Financování již od 3,9% RPSN + pojištění
- Při nákupu s pojištěním a finanční službou, získáte ZDARMA nabíjecí kabel německého výrobce, pro veřejnou infrastrukturu (typ 2 - typ 1, 32A)
- Všichni zákazníci získají zvýhodněné ceny nabíjení v aktuálně budované nabíjecí síti Trendcharge
- Při nákupu auta na firmu, možnost vybudování nabíjecí stanice za zvýhodněných podmínek

Podrobné informace a nabízených Leafech je možné nalézt na webu www.trendpark.cz. Zde je možné vozy i objednat.

placená inzerce
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

To je teda pecka... Leafy, který se 15tis km prasili po Praze (převážně Uber), teď prodává Trendpark za cenu nového po slevě dealera (mě osobně byla nabízena sleva cca 15%, tzn. základ u Leafu cca 600tis s DPH). To se kluci ušatí opravdu nepředali...

Obrázek uživatele Radovan

Z mých zkušeností s Nissanem Leaf nebrat nic staršího rok a více (každá další generace má XY vylepšení), dále trvat na silnější palubní nabíječce (je velký rozdíl, když narazíte na mrtvou rychlonabíječku CHAdeMO, ale můžete si dobít z Mennekesu z 0 na 100% a 4 hodiny místo 8 hodin, nebo jen půl hodiny, aby jste měl na přesun k dalšímu CHAdeMO v okolí - bavíme se v ČR bohužel jen o Brně, kde jich je 5) a tempomatu (elektrický pohon je velmi náchylný na mírná klesání a stoupání, jedete ve městě 50 a ejhle, neznatelné klesání a máte tam 65, podobně jedete po 4proudovce 80, mírné stoupaní a ejhle, jste na 70, přitom pedál mačkáte stále stejně). Což nabízené vozy mají.
Cena je už pak jen věcí poptávky a nabídky.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Sleva by to byla kdyby se jednalo o nový vůz. Takhle je to normální cena za ojetinu.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ať si to nechají, radši dám 2x tolik za Tesla Model III, než za tohle bez dojezdu. Elektromobilita pro nás "nemajetné" teprve klepe na dveře.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tesla Model III bude jiná kategorie. Nejen, že bude dražší, než jakýkoliv Leaf, ale taky bude mít mnohem dražší servis. Nejde o baterie, ale o všechno ostatní. Třeba havarajní pojištění, díly podvozku, to vše bude několikanásobně dražší. Oproti tomu Leaf opravíte pomalu na vrakáči(trochu přeháním, ale časem k tomu dojte taky).
Pokud budete chtít něco levného, tak to Tesla ještě dlouho nebude.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Rozumím, předpokládám havarijko mě už po zaplacení Modelu III nezrujnuje a těmi díly podvozku myslíte něco konkrétnějšího? Naopak příplatkový vyvíjející se autopilot se zrychlením a dojezdem dostane auto někam jinam než je Leaf.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No nevim co je na te nabidce tak skveleho. 150k sleva za jety leaf z leasingu je tak minimum. Osobne bych si uz radsi tech 150k priplatil za novy stejne do toho clovek vrazi press 600litrů a behem leasingu majitele davali baterkam pekne za usi, co si budem povidat. Za me by museli dat slevu aspon o 100k vyssi abych nad tim zacal uvazovat, kor kdyz model 2016 je za rohem.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

To není rozhodně vůbec zajímavá cena. Na sautu je Leaf za 529.900,- včetně DPH, 700km a je to NISSAN Praha :-)

Obrázek uživatele Josef

No ale to je holobyt :-) Taky jsem na něj koukal a jeho výhodou je snad jen plná záruka :-)

Obrázek uživatele Josef

Jo, tohle mi před dvěma týdny nabízeli i u Nissana v Pardubicích. Zřejmě i stejná auta, protože cena je prakticky úplně stejná a výbava taky, včetně silnější nabíječky. Hodlám něco pořídit, ale hodlám vyčkat až do půlky 2016, protože cena starších modelů Leafů půjde s lepší dostupností nového modelu s větším dojezdem rychle dolů.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Větší baterie bude jen u dražší výbavy (výrazně dražší, než co mají tyhle auta z leasingu). Pokles ceny tak bude dán hlavně tím, že některé ojetiny boudou zase o něco starší. Za 400 000 Kč koupíte v německu už dnes a až ty auta budou po záruce, zase o něco zlevní. Auta s delším dojezdem ty stará jen tak nezlevní, protože budou v první vlně drahá.

Obrázek uživatele Josef

Já vím, bude u dvou vyšších výbav. Uvidíme co přijde. Já stejně nemám ještě elektriku v garáži ČEZ má dlouhé vedení, takže to zavede až v létě... Auta s delším dojezdem budou stát stejně jako dnešní Acenta a Tekna. Tedy bratru nějakých 800 a 900 tisíc.


e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.