Monacký kníže pojede na svatbu hybridem

Jan Horčík - 12 Květen 2011

Speciálně připravená verze modelu poslouží jako oficiální vůz knížecí svatby při příležitosti sňatku jeho výsosti monackého knížete Alberta II. se slečnou Charlene Wittstockovou. Svatba se koná v sobotu 2. července 2011.   
auto hybridy Lexus LS 600hfoto: Lexus

upravený speciálně pro knížecí svatbu je jedním ze sedmi plně LS 600h určených jako výhradní dopravní prostředek pro členy knížecí rodiny při této slavnostní příležitosti. Vůz pro nevěstu a ženicha se v současnosti upravuje tak, aby ve slavnostní den měli obyvatelé Monaka ideální výhled na knížecí pár.

Auto ukáže skutečné schopnosti nejmodernější hybridní technologie Lexus v plném světle 2. července, kdy upravený LS 600h L urazí nejméně 85 % celkové trasy novomanželů ulicemi knížectví v čistě elektrickém režimu s nulovými emisemi.

Monacký kníže Albert II se dlouhodobě zasazuje o ochranu . Prostřednictvím své nadace založené roku 2006 podporuje přes 150 nejrůznějších pokrokových projektů po celém světě.

Nedávno nadefinoval strategii monackého knížectví pro trvale udržitelnou mobilitu v příštích deseti letech. Automobilka Lexus díky ekologickým parametrům technologie získala od monackého knížete speciální oprávnění panovníka, a stala se tak oficiálním autodopravcem monackého knížete.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?