Infotherma 2021 se uskuteční virtuálně, další ročník na výstavišti v Ostravě

redakce - 09 Září 2020

Stalo se tradicí, že druhá polovina ledna je spojená s termínem konání mezinárodní výstavy Infotherma. Vzhledem k rizikovým faktorům spojeným s pandemií Covid-19 proběhne další ročník pouze virtuálně.Infotherma 2021 bude virtuální. Součástí Infothermy 2022 bude opět bohatý doprovodný program a několik poradenských středisek.

Infotherma 2021 bude virtuální. Součástí Infothermy 2022 bude opět bohatý doprovodný program a několik poradenských středisek.
foto: Infotherma

Pořadatelé se omlouvají všem, kteří se těšili na tradiční Infothermu. "Z našeho pohledu nelze kvalitně a zodpovědně v době nepředvídatelných rozhodnutí dlouhodobě připravovat akci s takovým počtem vystavovatelů a návštěvníků, na který jsme všichni dlouhodobě u výstavy Infotherma zvyklí," říkají zástupci pořadatelů.

V podzimních a zimních měsících jsou hojně navštěvovány zájemci, odborníky a tradičními návštěvníky výstavy webové stránky www.infotherma.cz. I to vedlo pořadatele k rozhodnutí připravit projekt s názvem INFOTHERMA 2021 VIRTUÁLNĚ.

Zde na jednom místě nabízí návštěvníkům stránek aktuální nabídky některých vystavovatelů, zajímavé odkazy a náměty. Virtuální Infotherma je rozdělená do několika kategorií oborového členění. Prezentována a zveřejněna bude od 9/2020 do 9/2021 na stránkách www.infotherma.cz.

V případě zájmu je možné se průběžně do projektu zapojit. Stránky budou po celý rok doplňovány a aktualizovány. Součástí nabídky vystavovatelů jsou i poptávkové formuláře prostřednictvím kterých máte možnost kontaktovat firmy s Vašim konkrétním požadavkem.

Již nyní se připravuje výstava Infotherma 2022, která se uskuteční na výstavišti v Ostravě ve dnech 24. až 27. ledna 2022. V České republice se jedná o významnou takto specializovanou výstavu se zastoupením českých, evropských a světových značek s výrobky a produkty k tepelné pohodě domovů, kanceláří a dalších objektů.

Výstava se již téměř 30 let snaží mapovat technický pokrok a tradičně se stává setkáním návštěvníků, odborné veřejnosti a stálých i nových vystavovatelů. Vzhledem k tomu, že výstava je úzce zaměřená na vytápění, úspory energií a využívání obnovitelných zdrojů, těší se u návštěvníků stálé pozornosti.

Zejména proto, že české domácnosti vynakládají největší část svých finančních prostředků právě na náklady spojené s vytápěním, spotřebou energií a vody.

Výstavy Infotherma jsou známé i tím, že se tam hojně diskutuje o smysluplném využívání obnovitelných zdrojů. Právě proto bude opět třetina výstavních ploch věnována tomuto tématu.

Prezentovány zde budou firmy s tepelnými čerpadly, solárními panely a systémy topení s využitím rekuperace. Zvláštní pozornost bude na výstavě věnována možnostem decentralizace výroby energií z obnovitelných zdrojů, umísťování fotovoltaických panelů na střechy domů, možnostem skladování přebytku vyrobené energie i spolupráce s centrálními výrobci a distributory energií. Součástí Infothermy 2022 bude opět bohatý doprovodný program a několik poradenských středisek.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele runner42

.

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan podporující referendum o setrvání v EU.

Obrázek uživatele Radovan

Přes pochmurné plány koronabalševiků je v Ostravě velmi optimistický ostrůvek pozitivní deviace, aneb kdo si hraje, nezlobí. Den plný her, hraček a zábavy - HRAVÁ OVA! 28. září 2020 10:00 - 18:00 Slezskoostravský hrad Akce se měla původně uskutečnit 30.10. - 1.11.2020 na výstavišti Černá louka. Nový termín je 28.9., pozor, došlo i ke změně místa konání na Slezskoostravský hrad! Akce je určena pro všechny, kdo se rádi baví! Můžete se těšit na:
- obrovskou herní zónu od specialistů v oboru
- obří deskové hry a optické klamy ze série IQ PLAY - poprvé v Ostravě!
- herní koutky prezentujících firem
- aktivní pódiový program, soutěže
- kreativní a kouzelnickou zónu
- občerstvení a gastro.
Navštivte náš stánek ještě před festivalem! Můžete nás vidět na těchto akcích:
12.9. Rainbow Run & Rainbow Fest, Dolní oblast Vítkovice
20.9. Ostrava city marathon, Masarykovo náměstí
26.-27.9.2020, Venkovské Trojhalí, Trojhalí,
Těšíme se na vás!
Tomu říkám nálož optimismu, hned 4 termíny.....

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele runner42

Tak určitě...

Zákaz veřejných akcí za 3 2 1...

---

DISPUTO ERGO SUM.

Prymulan, rasista, xenofob, heterosexuál, trumpista, ateista, cynik, vykořisťovatel, antiEU evropan podporující referendum o setrvání v EU.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-station