GM představuje skvělý elektromobil s dojezdem přes 400 km - v Číně

Jan Horčík - 05 Prosinec 2019

Chevrolet Menlo EV je pohledný crossover elektromobil s avizovaným dojezdem 410 km NEDC (tedy asi 320 km WLTP). Problém je, že je určený pouze pro Čínu.auto Chevrolet Menlo EV elektromobil

Elektromobil Chevrolet Menlo EV je určen exkluzivně pro Čínu. Proč ho GM nenabídne také v ostatních částech světa nikdo nechápe.
foto: GM

Elektromobil Chevrolet Menlo EV je údajně postaven na pohonném systému elektromobilu Chevrolet Bolt. Využívá 130kW elektromotor a baterie dodává čínský joint-venture partner SAIC.

Původně vychází z konceptu plug-in hybridu FNR-X. Do prodeje v Číně půjde během první poloviny příštího roku. Mimo Říši středu se ale podle všeho vůbec nedostane.

Rozvor měří 2,66 metru, rozměry jsou 4,65 délky, 1,82 šířky. Max. rychlost je omezena 150 km/h. Přesná kapacita baterie zatím není známa, ale nejspíš půjde o zhruba 50 kWh - 60 kwh.

Zpět na HybridPřidat komentář

Jednoduche jako facka. V Cine jsou povinne kvoty pro EV a jinde to autolobby blokuje. No a v Cezke kotline se lobbyiste ani nemusi namahat. Autoforum ma jasno, na vecne casy.

Jo Vendulko, to jsou přesně ty vaše vlhké sny, vás melounářů, na povrchu zelených, uvnitř rudých. Nakvótovat EV, migráčky, baby, bukvice a 456 různých genderů do vedení firem a parlamentu, podle soudruha Kerosina nejlépe i kvóty na počet lidi v rodinných domech.... To víš, že jo, nakvotovat, nas.rat a rozmazat...Čus, Dlaždič.

Ja bych byl moc rad, kdyz by nemusely byt zadne zakony, vyhlasky, pravidla a narizeni, nekjradlo by se, nelhalo, nevrazdilo, nenapadalo. Reknete, jak byste to udelal, kdyz clovek premysli ve stylu - co nen zakazane, je dovolene a ze je to amoralni je kazdemu uplne jedno. Bezohlednym ci bezpaternim se dari daleko lepe?
Takz epokud jste tak zasadne proti narizenim a kvotam, jak muzete v dnesnim prebyrokratizovanem state vubec zit? A dokazete si predstavit, ze bychom zadna narizeni nemeli? Co by branilo Vasemu sousedovi hazet odpadky pres plot, vypoustet vymeneny olej v aute na Vas travnik? My rudozeleni oboje davame na stejnou rovinu s tim, ze nam sousedi pousti do naseho zivotniho prostoru jedy z kominu a vyfuku. Takz epokud ty Vam nevadi, nevadili by vam ani ty odpadky a olej?

Tak si to rozmazane dejte ke svacine. Samozrejme vsechno, na kvote netrvam.

Obrázek uživatele Franta Koudelka STS CHvojkovice Brod

no je potřeba nejprve pár let otestovat mimo státy nehořlavost čínských baterijí samozřejmě ;))
ps: elkáře netřeba měnit ročně volej ;))

http://www.drsnysvet.cz/zakaznik-chtel-vymenit-olej-tohle-ale-mechanici-nikdy-nevideli/

---

Za klima/Sněhuláky/GRÉTU/GrínDojčUWH/EX-REB/TESLU a BD ;) ČEZKO země zaprodaná, ropáků autopopelnic plná, žlutým svinstvem oplývající ;) Zpátečníky Zaprděnce a čuchače fosilního fetu budoucnost nemiluje, kdo nejde s dobou jako by DEBYL ;) 1.liga MISTŘI: Kuk/Saman/Švarc 5.kolona ROPÁCI: runner42

Obrázek uživatele Kuk

A amíci zase utřou.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele Kuk

off
A Izraelci představují skvělé auto na vodu. Kolikáté už? :)))
No nic. Má to žrát vodu a alkáč (etanol) v poměru 70 : 30 a hned první věta v článku je o tom "že hledá partnery"... ha ha ha No tak snad to není jen další vaporware scam :)))))))
https://www.jpost.com/HEALTH-SCIENCE/Israeli-develops-piston-engine-that-runs-on-water-alcohol-no-gas-605425

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Ten etanol je pro auto, nebo pro ridice?

Obrázek uživatele Kuk

Pro partnery. Nejdřív je vožere a pak vobere. :)))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil