Deutsche Post DHL zkusí už letos robotické elektromobily s technologií Nvidia

Jan Horčík - 08 Únor 2018

Německá pošta Deutsche Post DHL už dnes provozuje stále rostoucí flotilu více než 3400 elektromobilů StreetScooter, které si sam vyrábí! Nyní chce začít testovat autonomní verze.auto elektromobil elektrická poštovní dodávka StreetScooter

Elektrická poštovní dodávka StreetScooter bude brzy umět doručovat poštu i bez řidiče.
foto: Deutsche Post DHL

Autonomní verze elektrických poštovních dodávek StreetScooter bude vybavena technologiemi ZF ProAI a Nvidia Drive PX. Ty zahrnují řadu senzorů, včet šesti kamer, dvou LIDARů a radaru.

O vývoj umělé inteligence pro tato robotická poštovní auta se stará AI superpočítač NVIDIA DGX-1. Ten umí trénovat neuronové sítě s pomocí techniky hlubokého učení (deep learning).

Cílem je, aby poštovní dodávky mohly dodávat zásilky prakticky v kteroukoliv denní dobu, nezávisle na možnostech doručovatelů. Díky tomu, že jde o elektromobily, to půjde jak bez lidí, tak i bez hluku a emisí.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Pěkně dlouhej nos na Folcwágen :))))))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com
www.freeghosn.com #freeghosn

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Prosím, nemohla by Deutsche Post odkoupit Českou poštu? Klidně zadarmo, vlastně bych jim za to rád i zaplatil...

+1
:)))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com
www.freeghosn.com #freeghosn

nebola takáto reportáž v TV? ako poštár vystúpil z auta (myslím, že nemalo dvere) a keď kráčal po chodníku k ďalšiemu domu (schránke?) a auto si privolal "tabletom" už pred dvoma rokmi?
ps - v okrajovej časti londýna (highatehill) rozvážali (25 rokov) mlieko elektrickými dodávkami. rozdiel oproti klasickým (ice) taxíkom bol príšerný hrkot fliaš o kovové prepravky. sklo a kov sú ekologické, nie ako plast. to, že je možnosť prebudenia marxa z hrobu je ale vysoká

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tleskám! Konečně správný přístup. Ať se jde celý "koncern" vycpat. Docela by mě zajímalo, který evropský "Elon" má tuhle elektro a AI revoluci u Deutsche Post na svědomí :).
Jen tak dál, každý malý krůček se počítá.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolKariéra EVC GroupBUS2BUSProdej pneu 100% online