Z elektromobilů Tesla jsou teď herní konzole!

Tesla spustila v elektromobilech Tesla Model S a Tesla Model X herní aplikaci Steam. Přes ni je možné nakupovat desetitisíce her.

Přístup ke Steamu je prozatím možný pouze v refreshovaných elektromobilech Tesla Model S/X, které byly vyrobeny během roku 2022. Uživatelé jej získají s posledním vánočním updatem. Tesla už několik let dává jasně najevo, že hry v jejích autech jsou pro ni důležitou funkcí.

V provozu už má platformu Tesla Arcade, v rámci si lze do elektromobilů stáhnout a zahrát některé vybrané pecky, jako je třeba strategie Polytopia. Před pár lety začala také Tesla vybavovat své elektromobily novými čipy AMD Ryzen a grafikou Navi 23. Elektromobily Tesla tak nabízejí podobný výpočetní výkon, jako současné herní konzole Xbox Series X nebo Sony PlayStation 5.

Elektromobily Tesla mají také zabudovanou podporu pro bezdrátové ovladače, takže hry lze bez problémů ovládat. O něčem takovém si mohou „klasické“ automobilky, kterým stále ještě dělá problém udělat dostatečně rychlé dotykové ovládání, mohou nechat jen zdát.

zdroj: Electrek.co

27 komentářů u “Z elektromobilů Tesla jsou teď herní konzole!”

 1. Ukazuje se, že ten velký displej je na prd. Pak nemá klesat hodnota Tesly. Až si vytáhnou mozek z prdele, tak konečně udělají auto za půl mega které jezdí na úrovni Tesly 3, bez těch blbin včetně autopilota a ostatních hovadin, které normálního člověka akorát vytáčí. Jen k tomu ještě musejí dospět nebo jinak řečeno, vytáhnout si mozek z prdele.

  1. Stellantis to Show Cutting-edge Electric Mobility at CES 2023.
   Společnost Stellantis představí na veletrhu CES 2023 špičkovou elektrickou mobilitu. Na fotce je nadupaná kára z filmu Rychle a zběsile a společnost z ní udělá pure electric vehicle. Jestli jsem uhádnul hádanku, tak to hodnotím jako dobrý počin.

 2. Herní konzole v autech nejsou potřebné a odvádějí pozornost. Třeba Pardubický kraj chystá výstavbu fotovoltaických elektráren v areálech zdravotnických a školských zařízení. Navíc byl otevřen další úsek dálnice D35. To znamená lepší cestování třeba z Hradce Králové do Vysokého Mýta.

     1. runner42
      Bře 24, 2014 – 10:10 AM

      To se mýlíte. Pan Soušek je veřejně činná politicky angažovaná osoba, tudíž musí nést následky svého jednání včetně veřejného řečnění.
      Fakt, že tak činí před volbami a nahrává svým politickým soupeřům, není polehčující okolnost, spíše naopak. Pokud nevěděl, že se nemá takto hloupě angažovat, je to projevem nepříliš vysokého citu pro veřejné mínění a pak nemá ve své funkci co dělat.
      Kam bychom to dopracovali, když by se každá neomalenost dala omluvit blížícími se volbami a tlakem politické konkurence….

      Njn, prý Kujebák=hádavý a křiklavý pobuda z Vysokého Mýta. Asi hodně lhal=prostě Kolbenlhář.

Napsat komentář