Vítězem akce Do práce na kole je tým Avion

Letos se uskutečnil již 4. ročník celorepublikové soutěže Do práce na kole, do které se zapojilo celkem 67 firemních týmů. Ostravskou část klání vyhrál v kategorii Týmová pravidelnost Avion tým developerské společnosti Inter IKEA Centre Česká a Slovenská republika.

Soutěžní tým Avion v rámci akce Do práce na kole
foto: Do práce na kole

Tým zvítězil ve složení Marta Žáčková, Václav Hasal, Radim Gavenda a Ladislav Papcún. Ti společně za celou dobu konání soutěže najezdili neuvěřitelných 2366 km. Svým výkonem tak napomohli snížení emisí oxidu uhličitého o 330 kg.

Firemní soutěž Do práce na kole se koná každý rok a jejím posláním je lehkou formou upozornit na nadbytek aut na našich silnicích. Avion tým se této akce zúčastnil již podruhé a k soutěži přistoupil velmi zodpovědně: minimálně třikrát do týdne jeli členové Avion týmu do práce na kolech.

Za svůj usilovný výkon si tým odnesl cenu za první místo. Celkem se v rámci celé soutěže ujelo neuvěřitelných 1.246.256 kilometrů, což by stačilo na objetí zeměkoule třicet jedna krát. Díky tomu se omezila produkce oxidu uhličitého o 174 tun a zachránilo se přes 8.700 stromů.

Developerské společnosti Inter IKEA Centre Group Česká republika a Inter IKEA Centre Group Slovensko byly založeny v roce 2003. Obě společnosti patří do mezinárodní skupiny Inter IKEA Cenre Group (IICG), která vlastní, staví a spravuje nákupní centra se strategickým partnerem – obchodními domy IKEA. Tato atraktivní kombinace přitahuje návštěvníky z okolí až do hodiny jízdy autem.

Všechny naše centra mají silný mix nájemníků složený z předních mezinárodních značek a nejlepších lokálních prodejců. IICG má více než 30 nákupních center, více než milion čtverečních metrů nákupních plochy a více než 20 nových rozestavěných nebo naplánovaných projektů.

tisková zpráva

Napsat komentář