VIDEO: Jay Leno řádí s Porsche 918 Spyder plug-in hybrid

Jan Horčík - 25 Březen 2014

Jay Leno, známý televizní moderátor, je zároveň vášnivým sběratelem aut. V pořadu Jay Leno's Garage tuhle svou vášen ventiluje. A možnost zařádit si v plug-in hybridu Porsche 918 Spyder si pochopitelně nemohl nechat ujít. Podívejte se na 25 minut oslavy značky Porsche.auto Jay Leno Garage Porsche 918 plug-in hybrid

Jay Leno v plug-in hybridu Porsche 918 Spyder
foto: Jay Leno's Garage

Jay Leno se do nového plug-in hybridu Porsche 918 Spyder opřel se skutečnou vervou. Na začátku se vydá krátce do historie a poodhalí svůj obdiv ke starším sportovním autům téhle legendární značky. Následně už se plně věnuje nejnovějšímu plug-in hybridu, který nepřestává překvapovat odborníky i laiky napříč automobilovou branží.

Po celou tu dobu se Leno snaží najít odpověď na jednoduchou otázka: může Porsche 918 Spyder posloužit jako běžné auto pro každý den? Podívejte se na video a nejen, že se dozvíte odpověď, ale navíc si můžete vychutnat 25 minut ultimátní automobilové zábavy.

Zpět na HybridPřidat komentář

Sleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto LiveNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?