Navrhněte si svoje Porsche 918 Spyder online

Na autosalonu ve Frankfurtu se letos plug-in hybrid Porsche 918 Spyder představil v celé své kráse. Cenovka $845 000 z něj sice dělá auto pro milionáře, ale ani milionáři nemají čas ztrácet čas. A tak Porsche aktuálně spustilo online konfigurátor.

Online konfigurátor pro plug-in hybrid Porsche 918 Spyder
foto: Porsche

Pro většinu z nás jsou jakékoliv debaty o plug-in hybridu Porsche 918 Spyder zhruba stejně akademickou záležitostí, jako dišputace o tom co se odehrávalo v prvních miliontinách vteřiny velkého třesku.

Online konfigurátor se tak dost dobře může stát pro spoustu lidí oblíbenou hračkou pro krácení času (čtěte: prokrastinaci) a alespoň virtuální splnění životního snu o nadupaném bouráku. Který se shodou okolností dá připojit do zásuvky.

Svým způsobem v sobě tedy online konfigurátor vlastně nese i jistý edukativní potenciál, protože až doteď nejspíš spousta fanoušků Porsche ani netušila, že auto by mohlo jít připojit do zásuvky.

Tak či onak, konfigurátor zatím nabízí tři standardní barvy, včetně krásné žluté, několik metalíz, dvě speciálky, tři typy kol, výběr sedaček a řadu příplatkových možností.

Vzhledem k tomu, že se stejně vyrobí jen 918 kusů auta, považujeme online konfigurátor více než cokoliv jiného za úlitbu všem fandům Porsche co jich na světě je. Včetně nás. Takže díky… a líbí se vám víc modrá metalíza nebo ta standardní žlutá?

Autobloggreen

Napsat komentář