VIDEO: elektromotorka jako z filmu – Lightcycle

elektromotorka Lightcycle

Příznivci klasických sci-fi si jistě nenechali ujít nedávný remake klasiky Tron, resp. její pokračování. Partička tvůrců , která si říká Parker Brothers Choppers, představila funkční repliku tzv. Lightcycle – stroje, kterým se v Tronu pořádaly extrémní závody.
Lightcycle v životní velikosti je plně funkční . Bratři Parkerové tvrdí, že dokáže ujet až 160 km na jedno nabití při max. rychlosti 160 km/h. A samozřejmě svým vzhledem zcela připomíná filmový Lightcycle, včetně nezbytného .

Jízda na obtloustlé lehací motorce není podle videa právě jednoduchá, ale je možná. V noci navíc bezpochyby zaujmete spoustu kolemjdoucích.

Už před rokem parta představila stejnou motorku v benzinové verzi. Ta je teď ke koupi za 55 000 dolarů. Cenové relace elektrické verze prozatím nebyly zveřejněny.

Čtyři komentáře u “VIDEO: elektromotorka jako z filmu – Lightcycle”

    1. Vidim 4 olova kolem
      Vidim 4 olova kolem (50-60Ah) takze 48V s kelly stridacem, pro neakej 20kW trojfazovej moturek… a rychlost 160kmh to rozhodne neda, mozna to tak maj zprevodovany, ale relne to muze jet tak 80… a dojezd maximalne 60-80kilometru. Navic to nemuze mit dobry tlumice, takze nema na silnici ve vyssi rychlosti sanci, a to nemluvim o maximalnim uhlu otoceni riditek… ale nadruhou stranu, todle neni na popojiszdei a klickovani v kolonach, ale na machrovani, a to se jim dokonale povedlo

Napsat komentář