Ujeďte 1000 km a získejte elektrokolo berlínské značky Ampler

elektrokolo Ampler Stellar

Výrobce elektrokol Ampler začal svůj život před třemi lety na platformě Indiegogo. Dnes už má v nabídce tři modely stylových elektrických kol.

Elektrokolo Ampler Stellar. Společnost Ampler Bikes založili původně tři nadšenci, dnes už má třicet zaměstnanců. Na crowdfundingové platformě IndieGogo se jí podařilo pro svůj start vybrat v přepočtu tři a půl milionu korun.
foto: Ampler

Ampler dnes nabízí elektrokola Curt, Stout a Stellar. Všechna se mohou pyšnit baterií skrytou v rámu, stejně tak i elektronikou, a hmotností od 13,5 kg (Curt) po 17,2 kg. Mezi standardní vybavení patří 10stupňová přehazovačka, 48V 250W elektromotor v zadním kole a 48V 336Wh baterie od LG.

Díky ní nabízejí kola dojezd 50 až 100 km na jedno nabití, podle síly příšlapuů. Samozřejmě je k dispozici také mobilní aplikace Ampler. Ceny začínají na €2490 až po €2890 (Curt).

Ampler Bikes Stout

Ampler Bikes Stout
foto: Ampler

A teď to nejzajímavější: Ampler každý rok pořádá soutěž Ampler Challenge. Úkol je jednoduchý. Navrhnout zajímavou trasu o délce až 1000 km a pak ji na zapůjčeném elektrokole Ampler ujet.

A samozřejmě pravidelně podávat zprávy. Odměnou vám pak bude právě zmíněné elektrické kolo. Ampler zajistí také ubytování na vybrané trase. Přihlašovat se můžete do 26. května!

Čtyři komentáře u “Ujeďte 1000 km a získejte elektrokolo berlínské značky Ampler”

Napsat komentář