Toyota se chce blýsknout na tokijské Olympiádě 2020

Toyota jako globální sponzor Olympiády spouští světovou kampaň „Start your impossible“. Vyjadřuje snahu automobilky podporovat vývoj ve prospěch inkluzivní a udržitelné společnosti, v níž má každý šanci utkat se s nemožným.

Toyota vnímá alternativní pohony, autonomní vozidla, mobilitu nabízenou formou služeb a robotiku coby významné příležitosti, jak zajistit obecnou mobilitu lidí a jak transformovat celou automobilku.
foto: Toyota

Toyota jako celosvětový partner Olympijských a Paralympijských her spustila celosvětovou kampaň, jejímž cílem je povzbudit zaměstnance, obchodní partnery i samotné zákazníky a propojit je s klíčovými hodnotami automobilky.

Mobilita v podání Toyoty přesahuje rámec automobilů. Spočívá v překonávání překážek a uskutečňování snů. Právě tyto myšlenky podporuje kampaň „Start your impossible“, která zdůrazňuje cíl automobilky Toyota zajistit svobodnou mobilitu pro všechny a bez rozdílu.

„Tento způsob myšlení chceme sdílet se všemi zúčastněnými partnery, včetně zákazníků, abychom se mohli na tuto výzvu podívat společně,“ komentoval Akio Toyoda, prezident společnosti Toyota Motor Corporation.

Toyota se již od dob svého vzniku, tehdy v roli výrobce tkalcovských stavů, snaží přispívat společnosti. Významně přispěla k elektrifikaci vozidel tím, že před 20 lety uvedla hybrid Toyota Prius a v nedávné době Toyota Mirai poháněnou vodíkovými palivovými články.

Toyota chce přispět k budování společnosti bez diskriminace, v tomto případě prostřednictvím sportovních aktivit a zasazení o rozvoj udržitelné společnosti cestou mobility. To ji spojuje s hodnotami Olympijských her.

tisková zpráva

7 Comments on “Toyota se chce blýsknout na tokijské Olympiádě 2020”

 1. jenjo ty si ale jouja, Toyota má největší podíl na vzniku
  jenjo ty si ale jouja, Toyota má největší podíl na vzniku terorismu po celém světě, kdyby nevyráběla tak kvalitní auta tak nevznikne žádný terorismus!!!to ví přece i malý jouja, teroristi by přeci nejezdili na velbloudech, no možná by si pořídili Pajero? pak je ale i Mitsubishi podporovatel teroristů, a co chudí teroristi co jezdí jen Nivou? a není větší podporovatel teroristů Michail Kalašnikov než Toyota? to určitě ví jenja jouja

  1. ty máš mentální poruchu, když něco tak hloupého
   ty máš mentální poruchu, když něco tak hloupého tvrdíš? 🙂 zajímavé myšlenky máš, naprosto logicky mimo, už máš 1 stupeň ZŠ vůbec? 🙂

   chápu, že si tvůj mozek nedá dohromady fakta, když Toyota vzbudila rozruch, proč jsou jejich auta využívána teroristy, ale po chvilce, kdy jim bylo jasné, že je jim dodává uSSa armáda a Saudi, tak ztichli a dál jim dodávají vozy

   prostě ti mozek nebyl dán pro přemýšlení, no 🙂

   1. jenja jouja se chytil :-)), já mám jen mentální retardaci
    jenja jouja se chytil :-)), já mám jen mentální retardaci prvního stupně( říká se tomu jouja), bojovníci za svobodu (joujové je nazývají občas teroristy) samozřejmě používají jakékoliv auto co jezdí a na který jde namontovat nějaká špuntovka ale jenja jouja bude nadále tvrdit že používají hlavně Toyotu :-)))) a tím pádem Toyota je zlá a podporuje teroristy :-))
    PS: jo a tu ZŠ (zvláštní školu) mám celých 8 tříd!!! a ty taky jen 8 nebo máš dokonce 9?

     1. jenjo joujo chtělo by to nějaký data kolik procent Toyot
      jenjo joujo chtělo by to nějaký data kolik procent Toyot jezdí u ISIS, kolik procent u Al-kajdy kolik procent u Boko atd atd. tvoje joujovská číslovka PŘEDEVŠÍM má moc široký rozptyl 0-100, zkus to spočítat z těch fotek co se válejí na netu, nebo napiš přímo do Toyoty kolik aut expedovali teroristům

Napsat komentář