TIP: Elektrokoloběžka Navee S65 – dokonalý společník na cesty

Elektrokoloběžky značky Navee, která úzce spolupracuje s Xiaomi, už dnes patří mezi stálice na trhu.

Elektrokoloběžku Navee S65 pohání výkonný elektromotor v zadním kole. Zajišťuje rychlou akceleraci s maximální rychlostí 25 km/h a maximální stoupavost 25 %. Velkokapacitní baterie umožňuje ujet na stroji až 65 km (48 V/12,75 Ah). BMS umí efektivně spravovat baterii a zajistit její bezpečnost.

Elektrická koloběžka Navee S65 má přední i zadní odpružení. Tlumiče se snadno vyrovnají s různými podmínkami na silnici a přináší pohodlný zážitek z jízdy. Stejně tak 10palcové pneumatiky. Navee S65 nabízí tři jízdní režimy se třemi úrovněmi rychlosti: režim chůze, standardní režim a sportovní režim. Maximální zatížení elektrokoloběžky je 120 kg. Je vyrobena z kvalitního hliníku, takže snese i odvážnější cesty. O bezpečnost se dále stará zadní kotoučová brzda.

Koloběžku můžete klidně nechat stát na dešti díky vodotěsnosti IPX5. K dispozici je chytrá mobilní aplikace nabízející statistiky jízdy v reálném čase. Podporuje i další nastavení koloběžky a její kontrolu. Řidítka lze snadno sklopit, takže se elektrokoloběžka vejde třeba do kufru auta. Hmotnost je 24,3 kg.

E-shop TomTop.com dodává elektrokoloběžky Navee S65 ze svého evropského skladu. Při zadání kódu NTTYV ji lze koupit už zacenu €888. Podívejte se i na další zajímavé nabídky tohoto e-shopu.

zdroj: placená inzerce

17 Comments on “TIP: Elektrokoloběžka Navee S65 – dokonalý společník na cesty”

        1. Před barákem je můj pozemek, na který se lze dostat pouze mojí cestou. Se zákazem vjezdu a vstupu.
         Nikdo tam nemá co odkládat a cokoliv odloženého považuji za nelegální skládku a tak s tím i naložím.
         Koloběžky bych zlikvidoval, stejně jako jsem třem germánům sestřelil šmírácký dron. Jsem přátelský, ale odcamcaď pocamcaď.

        2. pro Runnču… Chápu tě (😳🙄), že bys chtěl být někdo a buzerovat ostatní. Nejsi sám a zrovna na Hybridu jsi správně — hádáš se tady a přitom je tu spousta duší jako ty..Galerka musí držet při sobě 😉..
         Ale k věci: Co to meleš ty blbe??!..Jako když ti třeba ztroskotá na pozemku balón, bomby odtaháš do kuchyně, z pláště si necháš ušít prádlo a oběti prodáš do fabriky na psí žrádlo??? A možná ještě stojí zákon na tvé straně že..🤡🥴

      1. Koloběžky na veřejný prostor (chodník, pěší zóna) nepatří, stejně tak jako kola nebo auta. Překáží chodcům, obtěžují. Patří na vyhrazená místa, kde můžou parkovat. Pokud je to obecný pozemek někde u baráků, tak ať provozovatel zaplatí zábor stejně jako to platí např. provozovatel kavárny se zahrádkou.

  1. Nikdy jsem nepochopil nenávist autopražáků k cyklistům a koloběžkařům. Vždyť jim uvolňujou silnice — a jestli je průměrná obsazenost vozidla cca 1,5 osoby — tak docela významně…
   Jediné vysvětlení, které mě napadá — jestli to není tím, že ty cyklisti a koloběžkáři jsou asi taky pražáci 😃

Napsat komentář