Tesla Cybertruck nejspíš čekají změny, Tesla odstranila specifikace!

Tesla ze svého webu odstranila konkrétní specifikace elektromobilu Tesla Cybertruck. Přitom tvrdí, že už má přes milion vratných rezervací.

Elektromobil Tesla Cybertruck byl odhalen v roce 2019 s tím, že na trhu měl být už letos. Byl ale znovu odložen, a to na příští rok. Mezitím už konkurence v podobě začínající společnosti Rivian začala elektrické pick-up trucky vyrábět a Teslu tak předběhla. Brzy přijdou další: Ford F-150 Lightning, nový Hummer a další.

Původní specifikace Tesla Cybertruck hovořily o třech verzích s jedním, dvěma či třemi motory a dojezdem od 400+ km do 800+ km při ceně začínající na neuvěřitelných $39 900 (v přepočtu pod milion korun). Tyto specifikace, včetně dalších podrobností i novém elektromobilu, byly ještě před pár dny i na webu Tesly. Právě 15. října 2021 se je ale Tesla rozhodla odstranit.

Je tedy více než pravděpodobné, že finální verze elektromobilu Tesla Cybertruck bude mít výrazně odlišné specifikace (a možná i jinak vypadat) než to, co Tesla původně představila. U téhle americké automobilky už by to ale mělo překvapit jen málohoko.

zdroj: Electrek.co

16 komentářů u “Tesla Cybertruck nejspíš čekají změny, Tesla odstranila specifikace!”

  1. Auto cz :::Porsche Taycan si letos připsalo již 28.640 prodaných kusů, čímž překonalo všechny verze ikonického modelu 911 (27.972 kusů) i modely Panamera (20.275 kusů). Řada 911 přitom letos rovněž slaví úspěch a její prodeje se meziročně zvedly o 10 procent. Modely Panamera si pak meziročně polepšily o jedno procento.

      1. zbláznil ses?? ílon jede hlava nehlava je ochoten se klidně spojit s nepřítelem si snad myslíš ze jediný na planetě jsou jen tesláci a jediný smysl života je na marz?? Elon to vzal křečí a tomu budou odpovídat výsledky, eletrika 4x plyn 2x všechno a odnesou to holt ti „nevinní“ tezlíretail ílon vás fton nechal neboj to přijde ;))

Napsat komentář