Superhybridní sporťáky nyní jako LEGO stavebnice!

Jan Horčík - 03 Říjen 2014

LEGO se nedávno stalo největší hračkářskou firmou na světě. Gratulujeme. Díky tomu si může dovolit licencovat takřka všechno, počínaje filmy a konče auty. Co takhle McLaren P1, Porsche 918 Spyder a Ferrari LaFerrari?auto Porsche 918 Spyder plug-in hybrid LEGO stavebnice

Plug-in hybrid Porsche 918 Spyder jako LEGO stavebnice
foto: LEGO

Nejnovější stavebnice LEGO nabídne možnost sestavit si vlastní supersporty Včera se ke trojici hybridních supersportů McLaren P1, Porsche 918 Spyder a Ferrari LaFerrari.

auto Ferrari LaFerrari plug-in hybrid LEGO stavebnice

Ferrari LaFerrari jako LEGO stavebnice
foto: LEGO

auto McLaren P1 plug-in hybrid LEGO stavebnice

McLaren P1 jako LEGO stavebnice
foto: LEGO

Není bez zajímavosti, že včera konečně představila svůj první hybridní supersport Asterion také automobilka Lamborghini. Tam jde ale prozatím pouze o koncept o kterém není jisté zda se dostane do výroby.

Stavebnice LEGO budou klasické "malé" krabičky s cenou kolem 600 Kč, žádných Technics tedy nečekejte. Ale bylo by to skvělé.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Presne v tomto duchu mi prisel mail od greenpeace (rocne jsem jim prizpival) coz me natolik hnulo zluci, ze jsem ten prizpevek zrusil.

.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Lego by v první řadě mělo přestat dělat skrytou reklamu Shellu a uvědomit si, že děti by mohli považovat za normální i něco jiného než drancovat přírodní zdroje.

Obrázek uživatele Jan Horčík

A je to tu! LEGO kvůli protestům ukončí spolupráci s ropnou firmou Shell

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jasně, jelikož šestileté dítě se samozřejmě zajímá o drancování přírodních zdrojů. Tak si lego nekupuj. Předpokládám že tvoje děti si hrají s klacíky. Panebože...

Nerad se do toho pletu, ale nemohu mlčet. Máte pravdu, že se šestileté dítě nejspíš nezajímá o takové věci jako je trvale udržitelný rozvoj, nebo sobecká těžba neobnovitelných zdrojů, ale nejspíš si neuvědomujete, že představu o tom, co je normální a co není si vytváří právě v tomto věku.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Podívej filozofe, moje dítě ví že Shell prodává nejhorší naftu a benzín - už jsi klidnější?

Blahopřeji k inteligentnímu dítěti :-) Ale tady nejde o to, že kdo prodává lepší, nebo horší naftu, ale o to kde ji získává.


e-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil