Sledujte online představení prvního elektromobilu Škoda Citigo-e iV a plug-in hybridu Škoda Superb

auto Škoda Superb

Už dnes v 15.30 představí Škoda svůj první elektromobil Škoda Citigo-e iV a také plug-in hybrid Škoda Superb. Sledujte online přenos.

Pro všechny, kdo se nemohou účastnit premiéry na místě, je k dispozici 45minutový přímý přenos prezentace nových vozů, který začíná 23. května 2019 v 15:30 h hned v několika on-line platformách na internetu.
foto: Škoda

Dnes se světu ve slovenské Bratislavě poprvé představí modernizovaná modelová řada Škoda Superb, včetně plug-in hybridní verze, a čistě elektrické provedení modelu Škoda Citigo.

Elektromobil Škoda Citigo-e iV a plug-in hybrid Škoda Superb jsou první auta na baterie mladoboleslavské automobilky. Online přenos z jejich představení můžete sledovat mimo jiné také na Facebooku.

tisková zpráva

15 komentářů u “Sledujte online představení prvního elektromobilu Škoda Citigo-e iV a plug-in hybridu Škoda Superb”

    1. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/repka-dotace-zlute-pole_18
     https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/repka-dotace-zlute-pole_1805100610_pek
     Prostě inde… důležité je to hlavně napsat. 😀 Pravidelně je to však 1/3 až 1/2, což je poměrně hodně a ještě tím, že to jde na biopalivo, tak se může používat na hnojení vše.
     Každopádně i tak je to pořád hodně řepky k ničemu. Jinak další významná část padá pravděpodobně na pálení a zanedbatelná jde do potravinářského průmyslu. Což je ale nesmysl používat řepkový olej, když si člověk vezme kolik chemie tato rostlina potřebuje. Za poslední roky jsem tedy nekoupil jiný než olivový olej.

    2. citujem:
     „Hojné využití najde řepkový olej v chemickém

     citujem:
     „Hojné využití najde řepkový olej v chemickém průmyslu, farmacii. Použití je opravdu široké – k výrobě mazacích a hydraulických olejů, fermeží, kosmetických produktů, mýdel, pracích prostředků a masážních olejů. Řepka patří mezi první rostliny v roku, které mohou včely opylovat a včelaři vyrobit řepkový med, který se vyznačuje světlou barvou. Výlisky ze semen se dají využít jako krmivo pro hospodářská zvířata nebo jako palivo.
     Pelety z biomasy se vyrábějí lisováním na peletovacím lisu a mají výhřevnost srovnatelnou s hnědým uhlím nebo dřevěnými briketami tedy přibližně 15-19 MJ/kg.“
     Tych prednosti je ale viac, v potravinarstve je to najme kvoli nizkemu podielu nezdravych nasytenych mastnych kyselin a velmi vysokemu obsahu prospesnych viacnenasytenych mastnych kyselin.

Napsat komentář