Škoda Auto spojuje své mobilní aplikace do jedné

Aktualizovaná aplikace pro chytré telefony nabízí ještě větší uživatelskou přívětivost a komfortnější obsluhu. Je klíčem pro bezdrátové propojení s vozem po jednorázovém přihlášeí.

Ve své aktualizované aplikaci Škoda Connect App sloučila česká automobilka funkce aplikací Škoda Connect App a ŠKODA OneApp.

Aktualizovaná aplikace pro chytré telefony nabízí ještě větší uživatelskou přívětivost a komfortnější obsluhu. Je klíčem pro bezdrátové propojení s vozem po jednorázovém přihlášeí.
foto: Škoda

Kromě toho Škoda aplikaci obohatila o nové prvky; dálkový přístup a přímá komunikace s vozidlem bude nyní ještě snazší. Další výhoda: uživatelský zážitek bude na všech koncových zařízeních – tedy na chytrých telefonech, chytrých hodinkách i na centrálním displeji infotainmentu – jednotný.

Dosud měli majitelé vozů značky Škoda možnost získávat informace o svém vozidle prostřednictvím dvou různých aplikací. Pomocí ŠKODA Connect App si například mohli on-line na dálku odemykat nebo zamykat dveře nebo si nechat ukázat, kde mají vůz aktuálně zaparkovaný.

Kromě toho bylo také možné aktivovat blinkry a klakson, aby vůz na velkém parkovišti snáze našli. Dosavadní aplikace umožňovala i zapnutí nezávislého topení a domlouvání termínu pravidelného servisu s příslušným autorizovaným partnerem. Nutnou podmínkou byla pouze aktivace služeb ŠKODA Connect.

Pro využití aplikace ŠKODA OneApp bylo nutné, aby vůz disponoval technologií SmartLink+ a přímým spojením s chytrým telefonem.

Prostřednictvím funkcí MirrorLink nebo Apple CarPlay nabízela aplikace také přístup k datům vozu, která se pak s různým uspořádáním obrazovky a s hravými prvky v reálném čase zobrazovala na displeji vozu.

Obě aplikace umožňovaly podobný přístup k datům vozu, respektive k palubnímu deníku, v reálném čase nebo poskytovaly přehled o plánu cesty a aktuálním stavu vozu.

Aktualizovaná verze ŠKODA Connect App nyní funkce obou aplikací slučuje. Umožňuje rozsáhlý přístup ke všem službám a po jednorázovém přihlášení je propojena s vozem.

„Sloučením aplikací posilujeme náš softwarový systém, což má za cíl, aby naši zákazníci mohli digitálních možností využívat jednoduše, pohodlně a pomocí libovolných koncových zařízení,“ říká Andre Wehner, Chief Digital Officer společnosti Škoda Auto.

Aktualizovaná verze aplikace ŠKODA Connect je pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS k dispozici zdarma v příslušných App Storech.

tisková zpráva

Dva komentáře u “Škoda Auto spojuje své mobilní aplikace do jedné”

Napsat komentář