Segway uvádí na trh novou elektrickou tříkolku

Nové elektrické vozítko Segway SE-3 Patroller je určeno především pro pořádkové služby – policii, ostrahu, apod. Díky třem kolům jezdítko efektivně minimalizuje strach a nedůvěru, která řadu zákazníků odrazuje od klasického Segwaye.

Elektrické vozítko Segway SE-3 Patroller
foto: Segway

Elektrická jezdítka Segway se dnes nejčastěji využívají právě ve službách policie a jiných pořádkových, ostrahy apod. Navíc je rády využívají také turistické kanceláře pro projížďky městem jako zajímavou atrakci. Jinak našly Segwaye praktické využití málokde.

Segway se ale rozhodl právě této skutečnosti využít a vyrobil elektrické vozítko speciálně navržené právě pro tuto oblast. Nabízí vylepšenou stabilitu, automatické vypnutí motoru, pokud není přítomen řidič (předpokládá se, že pořádkové služby budou často vystupovat a nastupovat) a akcelerátor dokonce pozná i to, když o něj omylem zavadíte a ve skutečnosti zrychlovat nechcete.

Stroj nabízí také 4,3″ LCD displej snadno čitelný na světle a dobíjení pro smartphone či tablet. Na Segway SE-3 Patroller lze také snadno připevnit kamery a další příslušenství. Prostor před vámi pak osvětlí silný přední světlomet.

Dobíjet baterie je možné z kterékoliv zásuvky, ale baterie je navíc možné snadno a rychle vyměnit. Patroller se dokonce nebojí vyrazit ani mimo zpevněný povrch, a to díky nezávisle poháněným zadním kolům. A navíc umí couvat.

První dodávky realizuje Segway letos v červnu, objednávat je možné už dnes.

Segway

Napsat komentář