Renault v Česku konečně uvede elektromobily, tiskovka bude 28. května

České zastoupení automobilky Renault sezvalo české novináře dne 28. května 2018 na Karlštejn. Bude tam informovat o uvedení elektrických vozidel na český trh.

Je pravděpodobné, že Renault nejprve uvede v Česku svůj elektromobil Zoe ZE a teprve postupně možná i další (Kango ZE, Twizy). Zoe ZE v nejnovější verzi s 41kWh baterií nabízí dojezd 400 km NEDC, tedy přes 300 km reálně.
foto: Renault

Potvrzují se tak dřívější informace, že elektromobily Renault by se na českém trhu mohly objevit konečně už letos v červenci. Jejich nedostupnost v Česku byla dlouhodobě citelným nedostatkem místního trhu s elektromobily.

Na sousedním Slovensku už přitom elektromobil Renault Zoe ZE nějakou dobu koupit lze. Aktuálně Renault oslavil 100 000 vyrobených elektromobilů Zoe. Ty dlouhodobě patří k nejprodávanějším doma ve Francii i v Evropě celkově.

vlastní

10 Comments on “Renault v Česku konečně uvede elektromobily, tiskovka bude 28. května”

  1. Já nevím, ale tak trochu bych těm Frantíkům, byť prý za
    Já nevím, ale tak trochu bych těm Frantíkům, byť prý za to mohou i zaprdění Čecháčci ve vedení Renault ČR, hrdě vrátil. A za jejich letitou totální ignoraci českého elektromobilního trhu se spolu s ostatními novináři být hybrid.cz domluvil a na Karlštejn nedorazil. NIKDO.
    Jak Vy k nám, tak my k Vám. Co si některé firmy vůči některým státům dovolí, to se fakt jen tak nevidí. O opakované letité slibotechně potencionálním zákazníkům nemluvě.

Napsat komentář