POZVÁNKA: seminář Perspektivy elektromobility na veletrhu Amper 2013

Zveme vás na už druhý ročník semináře Perspektivy elektromobility, který pořádá nakladatelství FCC Public. Seminář se opět koná na veletrhu AMPER 2013 v Brně. Vstup po registraci zdarma!

Logo semináře Perspektivy elektromobility, jehož 2. ročník se uskuteční opět na veletrhu Amper v Brně
foto: FCC PUBLIC

Název semináře: Perspektivy elektromobility II
Datum konání: 19.3. 2013, 9.00 – 13.30
Místo konání: sál P-4, pavilon P, BVV Brno

Seminář navazuje na úspěšnou stejnojmennou akci, která zahajovala loňský veletrh AMPER. Přednášející odborníci zabývající se ze své profese elektromobilitou, ale také pracovníci výzkumu a vývoje.

Seznámí zájemce s posledním vývojem a trendy v tomto oboru v ČR a ve světě: která řešení se dočkala aplikace, jakým rozvojem prošla infrastruktura, jaké nové materiály a technologie se objevily.

Dojde i na hledisko standardizace a legislativy, nebude chybět seznámení se zkušenostmi z testů i běžného užívání vozidel s elektrickým pohonem.

Seminář se stejně jako loni neomezí jen na vozidla na čistě elektrický pohon, ale bude se věnovat i dopravním prostředkům s různými typy hybridních pohonů.

Účast na seminářích je bezplatná, na základě předchozí registrace na www.fccpublic.cz/konference. Registrovaní obdrží kód pro vygenerování volné vstupenky na veletrh Amper 2013.

tisková zpráva

9 Comments on “POZVÁNKA: seminář Perspektivy elektromobility na veletrhu Amper 2013”

        1. Stránky FCC Public bohužel
          Stránky FCC Public bohužel nejsou technicky právě nejpodařenější, a tak jim tlačítko pro registraci v některých prohlížečích funguje a v některých ne. Registrovat se určitě lze, případně myslím nebude problém se registrovat na místě. V případě zájmu o volnou vstupenku na Amper mě kontaktujte na čísle 606 730 991.

Napsat komentář