POZVÁNKA: Innovatech Fórum 4.0 – digitální transformace ve výrobě a průmyslu

Digitalizace, Průmysl 4.0, automatizace, inovace. Vývoj technologie se zrychlil a společnost má mnohem méně času na přizpůsobení. Změny se dějí prakticky každý den. Jak z nich mohou firmy vytěžit co nejvíc?

Innovatech Fórum 4.0 je konference zaměřená na praktické sdílení informací a zkušeností lidrů z oblasti využívání strategie Industry 4.0.
foto: Innovatech 4.0 Fórum

Innovatech Fórum 4.0 vytváří prostor pro výměnu zkušeností v oblasti digitalizace a zavádění prvků průmyslu 4.0 do výroby. Setkávají se zde firmy, které zkušenost s digitalizací už mají a ty, které ji teprve plánují zavádět do výroby.

Tato konference spojuje odborníky z dané oblasti se zástupci firem ze Slovenska a České republiky a poskytuje platformu k diskusi o aktuálních tématech z oblasti Půrmyslu 4.0.

Na praktických případových studiích, workshopech, panelových diskusích a rozhovorech budou rozebraná témata jako např. Jak aplikovat Průmysl 4.0 ve výrobním podniku? Jak využít potenciál transformace naplno? Jaké jsou výzvy při budování kompletního systému IoT (internet věcí)? Jaká je úloha lidí v matrixu Průmyslu 4.0?

Do exkluzivních panelů přednášejících se zařadili odborníci z předních českých a slovenských společností, jako japř. U.S. Steel Košice, Škoda, Embraco Slovakia, Národní centrum robotiky, Meopta nebo ze Slovenské technické univerzity

Staňte se i vy součástí Innovatech Fóra 4.0, už 29. – 30. května 2019 v Bratislavě! Víc informací na innovatech.sk.

tisková zpráva

One Comment on “POZVÁNKA: Innovatech Fórum 4.0 – digitální transformace ve výrobě a průmyslu”

Napsat komentář