Peugeot uvádí na trh řadu elektrokol Crossover se středovým pohonem, ceny nejsou lidové

redakce - 27 Červenec 2020

Peugeot Cycles má v nabídce šest elektrokol série „Crossover“, která jsou na rozhraní trekingových a horských kol. Víceúčelová kola poslouží při cestách do práce i pro volný čas. Design kol eT01 (e = elektrický, T = trekking) Crossover staví na baterii Bosch PowerTube vestavěné v rámu. Výkonné motory Bosch a široké pneumatiky posilují jejich trekkingové vlastnosti.

Design kol eT01 (e = elektrický, T = trekking) Crossover staví na baterii Bosch PowerTube vestavěné v rámu. Výkonné motory Bosch a široké pneumatiky posilují jejich trekkingové vlastnosti.
foto: Peugeot Cycles

Modely FS (Full Suspension) poskytují pohodlí bez ohledu na povrch nebo svažitost terénu. Nová elektrokola Crossover jsou dílem francouzských designérů a jsou montována v Romilly sur Seine (departement Aube). Jsou k dispozici u prodejců Peugeot Cycles.

Peugeot eT01 Crossover D9, sportovní nebo kombinovaný rám. Toto elektrokolo určené pro dobrodružné povahy se díky motoru Bosch Active Line cítí dobře na strmých cestách.

Baterie Bosch PowerTube 400 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Velké pneumatiky Hutchinson s bloky po stranách zajišťují přilnavost na každém povrchu. Cena: 2 499 € s DPH.

Peugeot eT01 Crossover D10 s výbavou, sportovní nebo kombinovaný rám. Všestranné výkonné elektrokolo e-Bike je vybavené výkonným motorem Bosch Performance CX. Jeho točivý moment 63 Nm poskytuje okamžitý a maximální výkon bez ohledu na terén.

Baterie Bosch PowerTube 500 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Kompletní výbava (blatníky, zadní a přední světlo, nosič) usnadňuje každodenní život. Cena: 3 299 € s DPH.

Peugeot eT01 Crossover FS (Full Suspension). Toto pohodlné elektrokolo je vybaveno předním a zadním odpružením, každé s vůlí 80 mm, takže je pohodlné při jízdě ve městech a současně je vhodné i do přírody. Jeho motor Bosch Active Line je spojen s baterií Bosch PowerTube 400 Wh, dojezd je až 110 kilometrů. Cena: 3 299 € s DPH.

Peugeot eT01 Crossover FS (Full Suspension) s výbavou. Toto elektrokolo stojící na vrcholu řady Crossover v sobě spojuje pohodlí, výkon a praktičnost. Přední a zadní odpružení odfiltrují nerovnosti silnic a cest.

Motor Bosch Performance Line s točivým momentem 60 Nm umožňuje rychlé zrychlení. Baterie Bosch PowerTube 500 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Svým vybavením (blatníky, zadní a přední světlo, nosič) z něj činí ideálního každodenního spojence. Cena: 3 999 € s DPH.

Elektrokola Peugeot eT01 Crossover představují ideální alternativu ke každodennímu dojíždění autem či hromadnou dopravou. Jejich všestrannost umožňuje vyrazit i na nezpevněné cesty.

Elektrická kola Peugeot posilují globální elektrifikovanou nabídku mobility, kterou tak tvoří elektrický skútr e-Ludix, osobní elektromobily (e-208, e-2008, e-Traveller) či plug-in hybridy (3008, 508 hatchback nebo SW) a 100% elektrické užitkové vozy (e-Expert a e-Boxer).

Kola Peugeot jsou k dispozici na webových stránkách cycles.peugeot.fr a také v prodejní síti Peugeot, obchodech Vélo & Oxygen a u nezávislých prodejců.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Chybí dodatek, že výbava mizerná...dát za kolo na Aliviu a SR suntourem takové prachy... asi čekají že i na elektrokola dostanou dotace..

---
Obrázek uživatele honza.t

Tak jsem kouknul co nabízí ŠKODOVKA
Škoda v akci Výprodej ?
https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/jizdni-kola/c/bicycles

spíš narovnání cen..tohle jsou vše tragická kola tak trochu jako MTF.. hlavně, že to má motour

---

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.