Otec překvapil svého malého syna: postavil mu elektromobil

Nikdy není na škodu, když je váš táta inženýr. Obzvlášť je-li vám kolem čtyř pěti let. Můžete se pak dočkat podobného dárku jako malý chlapec na obrázku. Otec, který pracuje na zakázkových úpravách automobilů, mu totiž postavil malý . A ne jen tak ledajaký.

Luxusní malý elektromobil. Hračka. Elektrická hračka.
foto: neznámý zručný strojař-otec z Číny

Malý elektromobil, nebo možná spíš elektrická hračka, je postavena z větší části z uhlíkových vláken. Jednomístný kabriolet má malý elektromotor a převodovku hned za sedačkou.

auto elektormobil hračka auto na elektřinu pro dítě

Pyšný otec a jeho dílo
foto: neznámý zručný strojař-otec z Číny

Hliníková kola, LED světlomety, bezpečnostní pás, audiosystém, bezklíčkové startování. Když jste malý capart, asi si nemůžete přát nic lepšího. Není ale všechno bez námahy – zručný otec z Číny jen za materiál utratil v přepočtu $15 000 a strávil nad projektem nemálo času.

auto elektormobil hračka auto na elektřinu pro dítě

Tahle hračka má všechno co by mít měla
foto: neznámý zručný strojař-otec z Číny

Mimochodem, koeficient odporu vzduchu má malý elektromobil 0,24. Stejně jako třeba . Časy se mění. Šlapací auta z našich dětských let už prostě neletí. Ale možná, že jednou přeci jen zas přijdou do módy!

7 Comments on “Otec překvapil svého malého syna: postavil mu elektromobil”

 1. Vypadá to nádherně, to
  Vypadá to nádherně, to není kutil, je vidět že je profesionál. A ještě měřil v tunelu cx, to aby klučík mohl dýl jezdit. My jezdili na káře bez brzd, troufnu si tvrdit, že to bylo i zábavnější a zajímavější. Raděj nepíšu, který desetiletí to bylo, ach jo.

  1. A ty tlumiče a šrouby jsou
   A ty tlumiče a šrouby jsou z čeho?
   Připomíná mi to 50-tá a 60-tá léta minulého století u nás, kdy různí kutilové si taky vyráběli motorová vozidla, a dokonce je i měli schválená pro provoz na pozemních komunikacích. Tak proč by se z té masy lidí nenašel taky nějaký ten kutil.

Napsat komentář