Nový Lexus CT 200h se představí na autosalonu v Číně

Automobilka Lexus dnes oznámila světovou premiéru nového modelu CT 200h, která se uskuteční 21. listopadu 2013 na letošním autosalonu v čínském Guangzhou. Model CT 200h se poprvé představil v roce 2010 jako celosvětově první prémiový kompakt s plně hybridním pohonem.

Úspěšný kompaktní hybrid Lexus se dočká pokračování. Není divu!
foto: Lexus

Nové CT 200h zaujme dynamičtějším a rafinovanějším vzhledem, včetně nové masky chladiče ve tvaru vřetene, typické pro dnešní vozy značky Lexus. K odlišení od automobilového mainstreamu přispívají i nově navržená litá kola a nové zpracování zadních partií s akcentem na vodorovné linie.

Všechny další podrobnosti k novému CT 200h budou odhaleny na chystaném autosalonu v Guangzhou. Tisková konference se koná 21. listopadu na stánku automobilky Lexus v hale 5.1 na výstavišti China Import and Export Commodities Fair Complex.

Rostoucí oblíbenost hybridních modelů Lexus v ČR dokazuje i jejich zvyšující se podíl na celkových prodejích značky – 73 % (2012) vs. 40% (2007). V roce 2013 Lexus v ČR očekává podíl hybridních modelů na celkových prodejích ve výši 85 %.

tisková zpráva

3 Comments on “Nový Lexus CT 200h se představí na autosalonu v Číně”

  1. Chtěl bych jen redakci
    Chtěl bych jen redakci říci, že by si měla dát trochu práce s výslednou kontrolou. On už jen nadpis “ Nový Lexus CT 200h se svět představí …“
    nebo “ nové masky chladiče ve tvaru vřete“
    Jste jinak fajn. Rád čtu články na hybrid.cz , ale ty chyby Vaši kvalitu srážejí.

Napsat komentář