Toyota odhalí na autosalonu v Detroitu rodinu vozů Prius

Jan Horčík - 29 Prosinec 2010

Tak, a je to oficiální! skrze tiskovou zprávu dává světu vědět, že na odhalí nové vozy modelové řady . Tisková konference se bude konat 10. ledna 2011.   
hybridní auta Toyota Prius Alpha MPV rodina

Toyota na autosalonu představí jak současnou 3. generaci , tak samozřejmě i očekávaný . A vedle nich ještě první přírůstek do rodiny hybridních automobilů Prius, plus nový Prius koncept.

Společně se známým skateboardistou Bobem Burnquistem připravila Toyota "sneak peek" video, jakýsi letmý náhled na nového příslušníka rodiny Prius. Video je zde:

Burnquist jasně mluví o tom, že nový člen rodiny Prius nabídne více místa. Zdá se tak velmi pravděpodobné, že nový Prius bude skutečně už několikrát avizované , přezdívané také "Prius Alpha".

Odpovídá tomu také záběr na "čumák" auta, který je shodný s předchozími fotkami Alphy:

hybridy Toyota Prius MPV Alpha Verso

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pořád je ještě kde jaké TDi úspornější

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

bla bla bla, pokial to bude stat 26000 euro ako prius tak je to uplne marny pokus, cakam kto im vyfukne vietor z plachiet hybridnym autom za 6000 euro

Obrázek uživatele Jan Horčík

To se nejspíš ještě dlouhou dobu nikomu nepovede.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.