Toyota chce prodávat pouze hybridy

Jan Horčík - 11 Květen 2007

Toyota

Vice prezident společnosti Toyota Masatami Takimoto údajně prohlásil, že do roku 2020 nebude automobilka prodávat nic jiného než hybridní automobily. Toyota na modelech Prius, Camry Hybrid a dalších vydělává stále víc a víc a zlepšuje svým přístupem k přírodě a ekologii i povědomí o značce Toyota ve světě. Spolu s automobilkou Honda patří Toyota k největším producentům hybridních automobilů na světě.
zdroj: hybridcars

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hoši, a co naše Škodovka?????!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Skoda je naprosto mimo. Rok 2010 Toyota prodava miliony hybridu skoro ve vsech segmentech a Skoda nic, haha..

Ethanol je asi tak "alternativni" jako benzin, jeho vyroba je naprosto neekologicka a emise nesnizujici. Plyn prosim, ale domaci ze skladek. Ten z ruska muzou kdykoliv zavrit..

Obrázek uživatele Jan Horčík

Škoda se momentálně v oblasti alternativních soustředí spíše na zemní plyn a ethanol. Koncern Volkswagen se nicméně velmi úspěšně zabývá například vývojem palivových článků i jiných typů alternativního pohonu.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Krásný přístup !
A co ŠKODA , která dost hodně zaspala ?


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?