Test elektrického dálníku E-Tracer, který skončil špatně + video

Jan Horčík - 11 Listopad 2010

Novinářka Susan Carpenter z LA Times si chtěla vyzkoušet jízdu jedním z vítězných vozítek soutěže , elektrickým . Ačkoliv jde o zkušenou testerku, konstruktéři přeci jen tušili šotka, a tak stroj raději vybavili vodícími kolečky. Nejspíš věděli proč!   

Problém dálníku je totiž v tom, že jde de-facto o , která je zároveň celokapotovaná. Nemůžete tedy postavit nohy na zem. Pro rozjezd má samozřejmě vodící kolečka, která lze při dosažení dostatečné rychlosti zatáhnout. Pak už vám ale není pomoci.

Novinářka z LA Times tak nakonec skončila jako spolujezdec (nutno dodat, že se s celou záležitostí poprala se ctí, viz. video). Řízení se ujal šéf společnosti Peraves Roger Riedener, který ji provezl po závodním okruhu Toyota Speedway a ukázal co všechno E-Tracer dovede.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zkušená testérka by se tímto způsobem nesvezla ani na motorce. Zatočit doleva a čekat, že opravdu pojedu doleva nejde ani na motorce.
Kdo nechápe, tak ať zkusí jet rovně jen na kole a pak zatočit tak prudce jako redaktorka doleva. V tu chvíli bude ležet vpravo.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Čo je to za blábol? Podobné stroje sú vždy vybavené vodiacimi kolečkami pre rozjazd. Kolečká sa automaticky vyklápajú aby sa do stroja dalo nastúpiť.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Podívej se na video a pochopíš.
Když sedá do dálníku ona, tak tam jsou jedny navíc.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

zvlasne, hovori ze jazdila na motorkach ale sama vie ze ako na motorke aj na bicykli (a lietadle) sa neda stat len tak, musi byt v pohybe aby bolo stabilizovane..

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ona nestála. Špatně zatočila. Na videu je vidět, jak zahne doleva a čeká, že dálník zahne doleva, ale ten sebou šlehna vpravo, protože reportérka neumí dálník řídit - a ono to vůbec není jednoduché. Musí se to člověk naučit.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil