Enertia aneb další moto na baterky

Petr Soukup - 09 Červenec 2007

Motocykly s elektromotorem jsou stále populárnějsí. Novým přírustkem je od americké společnosti . Právě tento motocykl by se mohl rozšířit mezi širší veřejnost díky svému designu, technologiím a parametrům.

Enertia

Maximální rychlost 80 km/h spolu s dojezdem 70 km dělají z Enertie solidní přibližovadlo využitelné ve velkých městech. Lithium-fosfátové baterie o jmenovitém napětí 76,8 V a kapacitě 3,1 kWh se plně nabijí za 3 hodiny. Díky využítí uhlíkových vláken se stroj pyšní pouhými 125 kg. Rám z uhlíkových vláken, značkové brzdy Brembo, pneumatiky Pirelli. Za to vše si zájemce o Enertii připlatí. Cena je stanovena v přepočtu na 300 tisíc Kč.

Enertia

Vstup do Fotogalerie Enertia >>

thekneeslider.com
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kdy bude k prodeji v ČR?

Obrázek uživatele Jan Horčík

To je zatím nejspíš ve hvězdách, protože Brammo oficiální zastoupení v Čechách nemá a pokud vím, značku ani nikdo nedováží.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vyborne! Hezky design a (pro mestsky provoz) slusne parametry. Jestli pujde dalsi vyvoj timhle smerem, tak za par let budu uvazovat o presedlani z benzinoveho na elektricke moto...


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-station