Nová skládací elektrokola na trhu

Letošní ročník mezinárodního cyklistického veletrhu jasně potvrdil trend tohoto roku v . Stala se jím , která letos zažívají obrovský boom. Firma Azub Bike nezůstává pozadu a přináší na trh hned tři nové modely vybavené .   

Prvním z rodiny skládacích elektrokol značky je model Dahon Boost s integrovaným elektromotorem u šlapacího středu. Technologie Dahon Boost je založena na senzorech motoru a točivého momentu, díky kterým dokáže pomoci jezdci přesně podle toho, jak právě šlape do pedálů. Systém 3×3 umožňuje nastavit devět různých módů asistence motoru. Dahon Boost je napájeno lehkou , má k dispozici motor s výkonem 250 W a dosahuje rychlosti 25 km/h.

Jeho největší výhodou ale je, že i plně vybavené, s baterií, blatníky, integrovaným stojanem a světly váží pouze 19,6 kg. Je maximálně přenosné a složené do 15 vteřin.

elektrokola - Dahon elektro Vitesse

Druhý model skládacího elektrokola Dahon elektro Vitesse je postaven na robustním hliníkovém rámu kola Vitesse, které je bestsellerem mezi skládacími koly. Elektrokolo Vitesse má také všechny přednosti modelu Vitesse D7 včetně výškově nastavitelných řídítek, tuhého celku přední vidlice a představce Fusion technology. Výkon motoru je 250 W a dojezd kola při standardním používání v rovinatějším terénu dosahuje až 80 km. Plně vybavené kolo váží neuvěřitelných 17,5 kg. Jeho skládatelnost je přitom plně zachována.

elektrokola - Dahon elektro Espresso

Třetím členem elektrokolové rodiny od firmy Azub je model Dahon elektro Espresso. Jedná se o elektrokolo standardní velikosti vybavené 26palcovými koly, které vyniká jednoduchým skládáním, nízkou hmotností a důmyslnými prvky. Motor disponuje výkonem 250 W a při používání kola v rovinatějším terénu má dojezd až 80 km.
Pro ty, kteří už vlastní skládací kolo Dahon, AZUB nabízí jeho přestavbu na elektrokolo. Přesně v rámci hesla „Vaše starosti na naši hlavu“ se postará o odvoz vašeho skládacího kola, profesionálně namontuje elektrosadu e-assist v ceně 19 990 Kč a doručí vám kolo zase zpět. To všechno v rámci vánoční akce za 18 990 Kč.

Všechny modely výše zmíněných elektrokol dodává na český trh uherskobrodská společnost AZUB Bike, výhradní dovozce skládacích kol Dahon do . Pro odborné konzultace můžete kontaktovat přímo firmu AZUB Bike nebo některé ze sedmi Dahon center v a na .

tisková zpráva

Jeden komentář u “Nová skládací elektrokola na trhu”

  1. Přesně v rámci hesla
    Přesně v rámci hesla „Vaše starosti na naši hlavu“ za 18 990 Kč. Prijde mi to jako nove starosti na mojí hlavu. Na 240Wh nelze ujet inzerovaných 50-80 ani omylem. V ceně jen o malo výš koupím pěkné hotové elektrokolo ne přestavbu s „kyblíkem“ za sedlem nebo mezi nohama :)))

Napsat komentář