Mladá influencerka má na dosah elektromobilní rekord

Lexie Alford, známá jako @lexielimitless, vyrazila na svoji cestu kolem světa v elektromobilu Ford Explorer v září 2023. Zítra by ji měla dokončit a připsat si světový rekord.

Automobilka Ford se rozhodla, že promo svého nového elektromobilu Ford Explorer pojme přesně v duchu jeho jména. Nejprve připravila marketingovou kampaň společně s filmem Indiana Jones a nástroj osudu. A později se mladá cestovatelka a influencerka Lexis Alford rozhodla prověřit schopnosti nového elektromobilu opravdu na dřeň. Cestě kolem světa už je přeci jen výzva.

Inspirovala se při tom ženou jménem Aloha Wanderwellová, která se před 100 lety vydala na podobnou cestu. Navzdory neuvěřitelným obtížím a navzdory všem předpokladům tato průkopnice pozemního cestování urazila za pět let 380 000 mil přes 80 zemí a stala se první ženou, která objela zeměkoula. A to vše zvládla v tehdejší novince – voze Ford Model T.

Lexie Alford (@lexielimitless) vyrazila na cestu v září 2023. Nyní zbývá už jen jeden den do splnění její mise stát se prvním člověkem, který objede zeměkouli v elektrickém voze, plně elektrickém Fordu Explorer. Připojte se k ní na cílové rovince 26. března živě na YouTube.

zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář