Lexus ukázal svou vesmírnou loď - na premiéře sci-fi Valerian

redakce - 18 Červenec 2017

Automobilka Lexus ukázala futuristické plavidlo Skyjet, které se objevilo ve filmové premiéře akčního dobrodružného snímku Valerian a město tisíce planet. auto SkyJet Valerian a město tisíce planet Lexus

Automobilka Lexus oslavila další milník spolupráce s filmovým studiem EuropaCorp na futuristickém plavidle Skyjet, které se objevilo ve filmové premiéře akčního dobrodružného snímku Valerian a město tisíce planet.
foto: Lexus

Světová premiéra snímku se uskutečnila včera večer v kině TCL Chinese Theatre v Hollywoodu. Jednomístné vesmírné plavidlo vzešlé z této spolupráce se při příležitosti premiéry představilo na červeném koberci, za účasti filmových hvězd Cary Delevingne a Dana DeHaana. Do českých kin vstupuje snímek již tento čtvrtek.

Dane a Cara společně s dalšími členy hvězdné sestavy Rihannou a Krisem Wu zapózovali filmovým fanouškům u plavidla Skyjet. Valerian je nejnákladnějším evropským snímkem v historii, čemuž odpovídala i velká očekávání během premiérového večera.

Jednomístnou vesmírnou loď Skyjet vytvořil autorský tým snímku Valerian s ambicí ukázat dopravní prostředek vycházející z reality, ale zároveň zapadající do světa filmu Valerian, jehož děj se odehrává ve 28. století.

Tým kreativců uvedeného snímku spolupracoval s návrhářským týmem Lexus s cílem začlenit do konečné podoby plavidla Skyjet některé ikonické designové prvky značky Lexus i nejmodernější technologie automobilky.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Docela hodně to připomíná lodě Orca a Dolphin z vesmírné hry Elite:Dangerous ... ;-) Karel

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Trochu mi to připomíná dálník D-06 Štěpána Poláka z r. 1959!!
Zasvěcení vědí a třeba dají i odkaz na foto tohoto krásného stroje.

https://www.flickr.com/photos/mrscharroo/8435244250
https://www.grada.cz/ceskoslovenske-motorarity-8737

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupBUS2BUSNabíječky elektromobilů CircontrolAmper 2019Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil