Škoda představuje koncept elektromobilu Vision E také ve virtuální realitě

Škoda vstupuje s novou studií Vision E do éry mobility budoucnosti. A zákazníkům na celém světě umožní se tohoto momentu zúčastnit.

Uživatelé chytrých telefonů mohou prezentaci první elektricky poháněné studie, která se koná 19. dubna 2017 v Šanghaji, díky virtuální realitě zažít na celém světě a seznámit se i s detaily studie ŠKODA VISION E.
foto: Škoda

Uživatelé chytrých telefonů mohou prezentaci první elektricky poháněné studie, která se koná 19. dubna 2017 v Šanghaji, díky virtuální realitě zažít na celém světě a seznámit se i s detaily studie Škoda Vision E.

Škoda Virtual Reality App

Škoda Virtual-Reality App
foto: Škoda

Potřebují k tomu jen novou aplikaci „Škoda VR.“ Tu lze bezplatně stáhnout na Google Play (Android) a v Apple App Store (iPhone). Díky nové aplukaci Škoda Virtual Reality-App mohou zájemci prozkoumat studii z domova a odtud také zažít, jak bude vypadat mobilita budoucnosti.

tisková zpráva

11 Comments on “Škoda představuje koncept elektromobilu Vision E také ve virtuální realitě”

   1. Bohužel všimli a už dávno. Že na východ se valí
    Bohužel všimli a už dávno. Že na východ se valí spalovací továrny a jejich dodavatelé a eGolf a hybridy se vyrábějí v té krásné prosklené továrně v Německu, kterou proslavil neslavný Phaeton. Schválně si zkuste dohledat, kolik nám tu přibylo fabrik automotive za posledních 5 let, co se dodávají elektrická trojčata Ion/iMiev/C Zero, Nissan Leaf a Tesly. Děs. Tohle všechno nechtějí a nemohou odepsat. Takže budeme vyrábět dál pro nenáročné trhy, pokud takové budou. Tiše v to doufejme. Protože už i nenáročný Číňan chce elektromobilitu. Byť důvod je ten, aby se neudusil, pohon mu je ukradený, ještě nedávno měl kolo.

  1. aha 😀 to mi zpočátku nedošlo – že když to zatím
   aha 😀 to mi zpočátku nedošlo – že když to zatím nemůžou nabídnout v normální realitě, tak to udělají alespoň do virtuální 😀
   Třeba bude už v příštích Need For Speed.
   Jenom doufam, že zejtra tuhle zprávu nevydají i VW a AUDI na jejich 3Dapp

   1. jak znám konzervu tak bych se ani nedivil kdyby to bylo
    jak znám konzervu tak bych se ani nedivil kdyby to bylo součástí jejich politiky jak zahnat dízlblejt. Každopádně když se podíváš knim do autosalónů skončíš leda tak v autoservisu u výměny bouchajících CNG v lepším případě s „vylepšeným“ dízlem keraj už neudáš ani faaačkách ;))) holt konzerva si nevybereš ;D

Napsat komentář