Kia EV9: úpravy ve výbavě, pohon všech kol

Po úspěšném startu prodejů vlajkové lodi Kia EV9 přichází české zastoupení značky Kia s novým modelovým rokem MY25 a změnami ve výbavě. Kia tak současně reaguje na rostoucí poptávku zákazníků u modelu EV9 po výbavě nabízející pohon všech kol.

Od zahájení prodeje SUV EV9 v říjnu loňského roku, si do dnešního dne objednalo tento model přes sedmdesát zákazníků, z toho 98 % prodejů je registrováno na firmy a podnikatele.

SOUVISEJÍCÍ: Kia: do roku 2030 bude víc než polovina prodaných aut elektrifikovaných

Fleetoví zákazníci, kteří v rámci svého podnikání preferují udržitelnou mobilitu a vyžadují až sedmimístné provedení elektromobilu, mohou díky výbavovým změnám a cenové úpravě modelu EV9 dosáhnout na spuštěný záruční program Elektromobilita vyhlášený Národní rozvojovou bankou.

EV9 je vedle modelů Niro EV, EV6 a EV6 GT čtvrtým modelem značky Kia, který díky své cenové strategii obstojí při žádosti o státní dotace. Rozšířená základní výbavová řada modelu EV9 Earth (dříve Earth Launch Edition) je aktuálně dostupná za 1 495 851 Kč bez DPH s pohonem zadních kol a výkonem 150 kW /204 k, doplněná nově o pohon všech kol (AWD) s výkonem 283 kW / 384 k za cenu 1 578 496 Kč bez DPH.

Pro finální cenovou nabídku, na dosažení dotace od NRB, je nutné kontaktovat autorizované prodejce značky Kia, kteří firemním klientům vypracují fleetovou cenu na míru.

zdroj: tisková zpráva

Napsat komentář