Hyundai nabízí v Evropě speciální ceny za nabíjení u Ionity

Hyundai poskytuje svým zákazníkům dva pakety Ionity – Premium a Lite – pro nabíjení za zvýhodněné ceny. První majitelé elektromobilů Ioniq 5 mohou zdarma využívat paket Ionity Premium po dobu jednoho roku.

Hyundai nabízí jako akcionář společnosti IONITY svým zákazníkům v Evropě dva pakety IONITY s nižšími sazbami za nabíjení. Majitelé bateriových elektromobilů Hyundai mohou díky těmto paketům nabíjet své vozy v síti IONITY za ještě výhodnějších podmínek.

IONITY je přední evropská síť vysokovýkonných nabíječek, kterou mohou využívat všechny elektricky poháněné automobily. Majitelé elektromobilů Hyundai Ioniq 5 mohou navíc využít speciální akční nabídku paketu IONITY Premium zdarma.

Hyundai představil v květnu 2021 paket IONITY Premium určený zejména pro uživatele, kteří nabíjecí služby využívají obzvlášť často. Paket značky Hyundai nabízí ze všech akcionářů společnosti IONITY nejlepší podmínky. Zákazníci Hyundai získají za měsíční poplatek 335 Kč možnost nabíjet na nabíjecích stanicích IONITY za nižší ceny. Zákazníkům s paketem Premium bude účtována pouze zvýhodněná sazba 7,70 Kč za kWh.

Hyundai přichází také s paketem Lite, který si mohou zákazníci objednávat od 25. ledna 2022. Zákazníci s paketem Lite budou kromě měsíčního poplatku 125 Kč platit na stanicích IONITY zvýhodněnou sazbu 14,35 Kč za kWh. U obou paketů IONITY trvá předplatné 12 měsíců bez automatického prodloužení služby.

„Víme, že pro udržení rychlého rozvoje elektromobility je klíčová široce dostupná nabíjecí infrastruktura s transparentními poplatky,“ řekl Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident společnosti Hyundai Motor Europe odpovědný za marketing a produkt. „Potřeby našich zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Proto jim nabízíme prémiové benefity, jakými jsou zvýhodněný přístup k rozsáhlé vysokovýkonné nabíjecí síti IONITY nebo naše předplacená služba Charge myHyundai.“

Předplatné zdarma pro zákazníky s modelem Ioniq 5

Prvním zákazníkům, kteří si pořídí Ioniq 5, věnuje Hyundai paket IONITY Premium na jeden rok zdarma. Zákazníci, kteří chtějí využít bezplatný paket IONITY Premium, se musí zaregistrovat do programu Charge myHyundai do 30. června 2022. Nabídka na českém trhu platí pro prvních 100 zákazníků.

Rychlé nabíjení elektromobilů Ioniq 5

Díky vysokonapěťové sadě akumulátorů podporuje středně velké CUV IONIQ 5 ultra rychlé nabíjení s napětím 800 V – jako první model značky Hyundai a lídr ve svém segmentu. Nabíječky s výkonem 350 kW pro rychlé nabíjení, dostupné na všech nabíjecích stanicích IONITY, dokážou nabít IONIQ 5 z 10 na 80 % za 18 minut, a pět minut nabíjení může zákazníkům prodloužit dojezd o 100 kilometrů. Díky kombinaci ultra rychlého nabíjení, maximálního dojezdu modelu IONIQ 5 až 481 km (WLTP) a celoevropské nabíjecí sítě je pro zákazníky značky Hyundai provozování elektromobilu ještě praktičtější než dosud.

Charge myHyundai rozšiřuje možnosti nabíjení

Zákazníci značky Hyundai si mohou objednávat pakety IONITY v rámci programu Charge myHyundai, který poskytuje celoevropskou integrovanou službu pro nabíjení na veřejných stanicích. Kromě více než 400 vysokovýkonných nabíjecích stanic ve 24 evropských zemích v rámci sítě IONITY poskytuje Charge myHyundai zákazníkům přístup také k více než 300 000 nabíjecím přípojkám se střídavým nebo stejnosměrným proudem v 29 evropských zemích díky partnerství se společností Digital Charging Solutions (DCS).

Charge myHyundai nabízí řidičům elektricky poháněných vozů řešení pro rychlé vyhledání vhodné nabíjecí stanice a praktické nabíjení jejich vozidel z tisíců nabíjecích přípojek napříč celou Evropou. Výhodou pro řidiče elektricky poháněných vozů je přístup ke kompletní nabíjecí síti prostřednictvím jediné karty RFID nebo aplikace s jednou měsíční fakturou za veškerá nabíjení. Program Charge myHyundai je dostupný na následujících trzích: Rakousko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Itálie, Nizozemí, Norsko, Polsko, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Velká Británie a Švédsko.

zdroj: tisková zpráva

7 Comments on “Hyundai nabízí v Evropě speciální ceny za nabíjení u Ionity”

 1. Ionity, aneb podpora elektromobility dle představ dinosaurů. Postavěj z našich daní a provozujou s dvojnásobným nákladem na km než má spalovák. Milá EU, úkol splněn, nabíječky postaveny, že jsou stále prázdné? Za to my přece nemůžeme. Good job 🙂

  Chtěl bych vidět jak by lidi jezdili do sítě benzinek, které by existovaly pouze na dálnicích a litr nafty by tam stál 110,-Kč a kde můžete mít litr za 40,-Kč, pokud budete platit paušál 350,-Kč/měs :-))

  1. IONITY je primárně určená majitelům EV od výrobců, kteří vlastní síť IONITY (BMW group, Daimler AG, Hyundai group, Ford Motor Company, Volkswagen Group), pro tyto jsou ceny nabíjení srovnatelné se sítí Supercharger s tím rozdílem, že u IONITY má možnost nabít i majitel EV jiných značek (pochopitelně za adekvátně vyšší cenu).

   1. Ionity je placená i z našich daní, takže by měla poskytovat stejný služby všem bez rozdílu. Platit jen soukromý zájmy pár značkám není služba ale svinstvo. Takhle by dokázal podnikat každý. Navíc ani majitelé BMW i3 či Škoda Citygo nemají na Ionty zvýhodněný ceny, ač patří mezi kmenové značky. Je to celý prapodivný.

   2. Jezdím s i3, takže potenciálně kmenový zákazník. A ano, mám možnost výhodnějšího nabíjení, ale za 335,-Kč/měs. Abych to použil 3x do roka, na to se jim můžu vykváknout a v ABRP mám ionity nastaveno vždy na “vyloučit z trasy”. Ani jiné značky na tom nejsou lépe, ty packety, kdy se paušál neplatí jsou jen pro nové vozy a jeden rok. Buďto o tom nemáš informace a nebo v tý lumpárně jedeš s nima, jinak si tu tvojí obhajobu ionity neumím vysvětlit.

Napsat komentář