Energie pro budoucnost – chytře a efektivně

Chystáte se na podzim na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna? Zajímají Vás nejnovější trendy v získávání energie a nakládání s ní, ať už z hlediska úspor nákladů, nebo souvisejících environmentálních aspektů? Pak se zaregistrujte k účasti na konferenci Energie pro budoucnost V – Energie v průmyslu chytře a efektivně. Těšit se můžete na příspěvky odborníků na efektivní nakládání s energiemi z předních průmyslových firem i z výzkumných pracovišť.

ilustrační foto

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu, který se koná ve dnech 3. – 7. 10. 2011 v Brně, se v rámci bohatého doprovodného programu uskuteční konference Energie v průmyslu chytře a efektivně. Konference je již pátou ze série tematicky příbuzných konferencí, nazvané Energie pro budoucnost, a jejím pořadatelem je společnost FCC Public s.r.o., vydavatel časopisů Automa, Elektro a Světlo.

Hlavními tématy budou možnosti úspor energie v průmyslu, ale například také nová evropská směrnice o energetické účinnosti a její aplikace v českém prostředí. Na konferenci se můžete registrovat. Spolu s pozvánkou na konferenci Vám bude zdarma zaslána vstupenka na veletrh. Bližší informace a kontakty na organizátora naleznete webových stránkách odbornecasopisy.cz.

tisková zpráva

Napsat komentář