Elektromotorka Harley Davidson v novém filmu Avengers

Světová i domácí kina momentálně drtí nejnovější filmová pecka jménem Avengers: Age of Ultron. Svátek pro fanoušky komiksu je o to zajímavější, že si v něm zahrála elektromotorka Harley Davidson LiveWire.

Elektromotorka Harley Davidson LiveWire mohla být navržena exkluzivně pro film Avengers: Age of Ultron. Napovídá tomu i fakt, že se elektromotorka Harley Davidson objevuje ve filmu bez jakýchkoliv příkras.
foto: Marvel

Když byla elektromotorka Harley Davidson LiveWire představena světu, mnoho nadšení nevzbudila. Svými specifikacemi totiž prostě a jednoduše nemohla konkurovat ani tehdejší konkurenci.

S objevením motorky v novém filmu Avengers: Age of Ultron začíná být zřejmé, že nejspíš ani nikomu konkurovat neměla. LiveWire totiž vypadá, že byla navržena primárně právě pro tento film.

4 Comments on “Elektromotorka Harley Davidson v novém filmu Avengers”

  1. Auto nebo motorka musí mít
    Auto nebo motorka musí mít koule? Co je tohle za názor? Hluk a smrad je in? Proč takový přístup? Tichá síla elektrické technologie, vývoj baterií, žádný smrad pokud je elektřina z obnovitelných zdrojů. To je špatné? Tesla podle Vás nemá koule,protože nemá zvuk spalovacího motoru? Chybí Vám telefonní budka a zvuk mechanického vytáčení čísla, to byli koule co? Chybí Vám zvuk parní lokomotivy, to byli koulové orgie, když se valila krajinou. Bylo to možná super v té době, ale je rok 2015.

  2. „Když byla elektromotorka
    „Když byla elektromotorka Harley Davidson LiveWire představena světu, mnoho nadšení nevzbudila. Svými specifikacemi totiž prostě a jednoduše nemohla konkurovat ani tehdejší konkurenci.“

    -> ale to je právě to nešťastné, protože tím udělali nejen e-motorkám, ale celé e-mobilitě medvědí službu. A možná H-D sobě samému taky. Jakob těmi parametry chtěli schválně ukázat, že e-motorky jednoduše nemohou mít koule (viz. Brammo, Lightning Motorcycles, Zero Motorcycles, atd.) . Něco jako politika VW k e-mobilitě :-(((

Napsat komentář