Elektromobil Tesla Model S přestavěn na pohřební vůz

Jan Horčík - 12 Říjen 2016

Nizozemská pohřební služba Vander der Lans & Busscher BV se rozhodla, že nebožtíky bude vozit stylově a bez emisí. Nechala si postavit pohřební vůz z elektromobilu Tesla Model S.auto elektromobil Tesla Model S pohřební vůz RemetzCar

Stylová poslední projížďka na tomto světě - v elektromobilu Tesla Model S
foto: RemetzCar

O přestavbu klasického elektromobilu Tesla Model S na pohřební vůz se postaral známý výrobce limuzín RemetzCar. Auto pak bylo oficiálně živě představeno na veletrhu Funeral Exhibition 2016 ve městě Gorinchem.

foto: RemetzCar

Jan Busscher, šéf Van der Lans & Busscher, se pochlubil, že jde o světový unikát. Auto bylo nataženo o 80 cm, aby bylo možné dozadu umístit celoprosklené místo na rakev. Podle RemetzCar prostě vyndali z Modelu S baterii a auto rozpůlili.

Co by asi Evropa říkala na podobný Tesla Model S kombík?

foto: RemetzCar

foto: RemetzCar
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Už vím, co doplnit do závěti. Odpočívej v pokoji konečně dostalo pravou náplň :-)

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 94 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Tomu se říká odchod v klidu a pokoji..

---

heros

Obrázek uživatele JIP

Vzhledove nic moc, ale nesmrdi pozustalym pod nos, takze super!

---

Můj článek o tom jak jsem navštívil Tesla Motors ;)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?