Velký přehled hybridních aut

Jan Horčík - 06 Leden 2011

Před pár týdny jsme vám přinesli Velký přehled elektromobilů. Dnes pro vás máme obdobný přehled hybridů, který mapuje hybridní auta dostupná na našem i zahraničních trzích i ta, která se teprve připravují.  
Toyota Prius plug-in hybrid

Tentokrát jsme do přehledu zahrnuli pouze osobní automobily. A to všech možných typů - mild hybridy a asistované hybridy, sériové i paralelní, případně plug-in hybridy. Vzhledem k rozsáhlosti tabulky jsme se rozhodli umístit ji na samostatnou stránku, viz. následující odkaz:

VELKÝ PŘEHLED HYBRIDŮ

Opět si nečiníme nárok na to, že jde o tabulku kompletní. Pokud objevíte nějaké nepřesnosti nebo budete mít vlastní tip, který bychom mohli do tabulky doplnit, neváhejte nám jej poslat nebo napsat do diskuse!

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dobry den, chcel by som vas upozronit na chybu vo vasom prehalda ze Lexus CS450h sa v Ceskej a dokonca aj v Slovenskej republike predava.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Díky za uzpornění, chybu jsme opravili.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?